Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

JUŻ JEST: 49-letnia Joanna Przetakiewicz kusi ciałem na okładce magazynu „Playboy”!

Joanna Przetakiewicz nago Playboy sesja okładka


Playboy z Joanną Przetakiewicz na październik 2017

49-letnia Joanna Przetakiewicz – polska projektantka mody, której obecnie możemy kibicować w programie TVN Azja Express – zdecydowała się na rozbieraną sesję dla Playboya. Informacje o udziale Przetakiewicz w rozbieranej sesji pojawiły się pod koniec minionego tygodnia. Teraz mamy już okładkę z właścicielką marki La Mania.

Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam. Wierzę, że rozpoczęła się era nowych kobiet i trzeba o tym głośno mówić – przyznała na łamach magazynu.

Jak donosi Fakt, projektantka wcale nie zastanawiała się długo nad propozycją najbardziej prestiżowego magazynu dla mężczyzn:

Zależało jej tylko, by sesja nie była wulgarna. Aśka ostatnio powtarza, że wreszcie po latach w pełni akceptuje swoje ciało. Marzy o wizerunku seksbomby. Poza tym występuje teraz w „Azji Express”. Więc dodatkowy rozgłos bardzo jej się przyda. Liczy, że dzięki temu ma szansę na otrzymanie intratnych zleceń – wyjawił informator tabloidu.

Cała sesja Joanny Przetakiewicz w Playboyu zapowiada się bardzo kusząco. Poniżej gorąca okładka z bizneswoman.

Takiej sesji jeszcze nie było! Joanna Przetakiewicz rozebrała się dla „Playboya”!

Niedawno w rozmowie z portalem Plejada Przetakiewicz opowiedziała o nagości w sztuce. Projektantka mody już wtedy przyznała, że nie ma problemów z pokazywaniem ciała oraz seksualnością.

Jest to faktor, który powoduje, że jesteśmy szczęśliwi. Możemy to sobie wszyscy dać, bo nie wypada to ani specjalnej edukacji, ani pieniędzy, ani statusu społecznego. Przyjemność fizyczna, jaką możemy sobie dawać nawzajem, jest tysiąc razy więcej warta niż jakiekolwiek materialne rzeczy, jakie możemy mieć – mówiła Joanna Przetakiewicz.

Jak wam się podoba wydanie magazynu Playboy na październik 2017?

Magda Frąckowiak wypięła piersi, a Joanna Przetakiewicz? Teściowa wcale nie jest gorsza od synowej! Też pokazała się topless!

Joanna Przetakiewicz rozebrała się do sesji

Joanna Przetakiewicz rozebrała się do sesji

Joanna Przetakiewicz eksponuje swoje wdzięki na basenie

Joanna Przetakiewicz eksponuje swoje wdzięki na basenie

Joanna Przetakiewicz - Azja Express 2, konferencja

Joanna Przetakiewicz – Azja Express 2, konferencja

Czy Joanna Przetakiewicz ma dobry modowy gust?Komentarzy: 8


zdziwiony | 15 września 2017, 09:49

Jastrzab Post….Przetakiewicz chce być traktowana poważnie a robi sesję dla Playboya…na dodatek grafik bardzo się starał. Po co to? Ani z niej projektant ani 20- latka…jednak polski showbizik bo inaczej tego nazwać nie można jest bardzo prostacki…


Pan | 12 września 2017, 17:36

Taka kobieta to istny anioł seksbomby


Gość | 12 września 2017, 16:54

Wszystko pięknie, najważniejsze to czuć się dobrze w swoim ciele niezależnie od wieku. Niestety ta sesja zaprzecza tej tezie… Pani Joanna została wyprasowana na maxa… aż to dziwnie wygląda… w fotoszopie stworzyli jakąś osobę przypominającą p.Przetakiewicz tylko 20 lat młodszą. Smutne to, że wydawcy myślą, że kobieta ze zmarszczkami nie zapewni dużej sprzedaży…


Prawda | 12 września 2017, 14:39

Przeraża mnie głupota niektórych kobiet, co one mają w tych swoich pchlich móżdżkach. Dlaczego mają takie silne kompleksy na punkcie zaprezentowania swojej nagości. Osobiście mam dużo ładniejszą figurę niż pani „dawna kochanka Kulczyka” i uważam, że jednak kobieta odpowiednio ubrana jest bardziej ponętna, niż nieodpowiednio rozebrana.


Gość | 11 września 2017, 22:00

Teraz trza czekać na jakąkolwiek polską YouTuberkę w Playboyu. Na celowniku powinny być Lisie Piekło, Martini ze „Sprytnych Babek”, a może Monika Kołakowska (ta dziewczyna S. Wardęgi). Ale Lisie Piekło może się stronić od rozbieranych sesji zdjęciowych, ale może w końcu przełamać.


Gość | 11 września 2017, 19:51

Moze i ma kase jak lodu,ale i tak starosc ja nie ominie…na ostatnim zdjeciu nawet szpilki ma za male.


Gość | 11 września 2017, 19:31

Bujaj się ma palmy.to chyba nie polka!


Gość | 11 września 2017, 18:01

Szkoda, że ta akceptacja siebie to retusz i Photoshop


Dodaj komentarz
×