Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Odwaga godna podziwu! Anella wystrzeliła swoje działa na Instagramie Joanny Przetakiewicz! Jest odpowiedź!

Anella i Joanna Przetakiewicz mają konflikt


Anellakrytykuje Joannę Przetakiewicz na Instagramie

Wschodząca gwiazda internetu, Anella – żywa lalka Barbie ostatnio bardzo śmiało porusza się w show biznesie. Ostatnio poszła na noże z wpływową Joanną Przetakiewicz!

Jeszcze do niedawna nikomu nieznana Anella – pierwsza polska Barbie, jak sama się określa blond pani architekt, zaistniała w mediach i świadomości niektórych Polaków wyłącznie dzięki pojawieniu się w telewizji śniadaniowej. Obecnie Anella, jak już pisaliśmy skrytykowała Joannę Przetakiwicz za okładkę w Playboyu, na której pojawiła się wczesną jesienią.

Przypomnijmy, że wcześniej Przetakiewicz zapytana przez dziennikarkę Party o polską Barbie wyraziła zaniepokojenie, że Anella stanie się wzorem do naśladowania dla młodych dziewcząt, co może być dla nich destrukcyjne:

Mnie to przeraża. Nie wiem, jak daleko można się posunąć, żeby robić sobie krzywdę aż tak. Takie przykłady są straszne dla młodych dziewczyn. To wszystko prowadzi do zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia

Przetakiewicz zaapelowała wówczas stanowczo do Anelli, by zaprzestała operacji plastycznych słowami:

Opanuj się, spójrz w lustro i opanuj się!

Polskiej Barbie najwyraźniej nie spodobały się słowa szefowej La Manii, bo na reakcję nie trzeba było długo czekać. Anella na InstaStories wrzuciła fragmenty wypowiedzi Przetakiewicz dla Party.pl i skomentowała:

A tak panią szanowałam pani Joanno

Następnie pokazała, jej zdaniem poprawiane w Photoshopie, zdjęcia Joanny Przetakiewicz z komentarzem dotyczącym wyglądu bizneswoman na okładce w Playboyu, co miało być zapewne odpowiedzią na niepochlebne słowa Przetakiewcz na temat wyglądu Anelli.

Czy polska Barbie znana głównie z kontrowersyjnego image’u na pewno chce zadzierać z wpływową bizneswoman? Wygląda na to, że TAK!

Anella – Przetakiewicz, Runda druga

Ostatnio Joanna Przetakiewicz wkleiła na swoim profilu zdjęcie, chwaląc się cudownym wywiadem z Natalia Hołownią.

Dobry wieczór Kochani! ❤️ Jak Wam mija sobotni wieczór? @nataholownia Dziękuje za wspaniałą, ciepłą i przemiłą rozmowę! Pamiętajcie najważniejszą wartością jest przyjaźń, dlatego starajcie się jak najwięcej czasu spędzać z bliskimi. ?????‍♂️- podpisała fotkę Przetakiewicz

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy pod adresem Przetakiewicz. Jednak na profilu właścicielki La Manii uaktywniła się również Anella, która napisała:

@joannaprzetakiewicz „ kochani (…) jak Wam mija sobotni wieczór” „ używam Kira Kira + dlatego wszystko tak pięknie się mieni ” „dlatego starajcie się jak najwiecej czasu spędzać z bliskimi” Oh jakie to poprawnie polityczne .. a moj sobotni wieczór – patrzę w lustro … przepraszam nie mam w domu lustra – mam teflon. Jest Pani Inteligentna, a jest – zrozumie to Pani . Pozdrawiam mimo okropnego wyśmiewania mnie publicznie – w dodatku nie znając mej osoby 🙂 miałam Panią za wzór kobiety sukcesu. Teraz pojawiły się wątpliwości … Raz jeszcze pozdrawiam ? – napisała Anella

Nie ocenia się kogoś kogo się nie zna 🙂 buźka dobranoc – dodała Anella

Joanna Przetakiewicz nie wdawała się w długą dyskusje z żywa zabawka Barbie, napisała krótko do polskiej Barbie:

@anella_an_ dziękuje i również pozdrawiam ? proszę nie robić sobie krzywdy. Szkoda młodości i zdrowia. Czasami dążenie do spełnienia marzenia może przekroczyć granice bezpieczeństwa.

Wielu fanów Joanny odniosło się do wywodu Anelli. Pojawiły się komentarze adresowane do lalki Barbie:

Dopuszczasz słowa krytyki???!!! Prosze Cię ??? każda osobę która twierdzi ze wyglądasz strasznie , uznajesz za zazdrosnego biedaka które by tez tak chciały ale ich nie stać… dziewczyno ogarnij sie i naprawdę spójrz w lustro… masz piękne ciało, byłaś ładna kobieta, a teraz jesteś karykatura wszystkich dziewczyn korzystających z medycyny estetycznej!!! I Twój wizerunek powinien znajdować sie na wszystkich bilbordach z informacja::: UWAŻAJ BY NIE PRZESADZIĆ !!!- napisała jedna z internautek

Pewna siebie Anella tak naprawdę nazywa się Angelika Nadolna i jest z wykształcenia architektem, szczególnie swojego ciała. Zasłynęła w show-biznesie dzięki temu, że przeszła kilka operacji plastycznych, które miały upodobnić ją do Barbie. Czy wygląda jak słynna lalka – co do tego zdania są podzielone, jednak Anella wie, jak budzić kontrowersje i skupiać na sobie uwagę. Krytykując Joannę Przetakiewicz, kłócąc się w telewizji z lekarzem, czy publikując zdjęcie z szampanem za kilkaset złotych między nogami i komentarzem:

Open legs only for “PINK” Moët Rosé Imperial ??? Moja ulubiona pozycja ? oczywiście jeżeli się opłaca ? Lubimy wszystko co różowe i ekskluzywne – natury nie oszukasz ???? całusy z różowego Tronu ?

Anella podobnie jak Joanna Przetakiewicz lubi luksus, na kolejnym swoim zdjęciu pozuje z nową torebką Chanel.

Szybki numerek w przebieralni = nowa torebka ??? “Mniej znaczy więcej” – dokładnie – moja mała nowa Chanel tak bardzo przyciąga wzrok doskonale oddając tezę M. van der Rohe 🙂 napisała co wiedziała – Pani ARCHITEKT.
What did Mies van der Rohe mean by “Less is more? “ Now I know ❗️- cause my new Chanel Bag is SMALL but so cute ?- napisała pod zdjęciem Anella

Metamorfozom Anelli i zdobywaniu polskiego show-biznesu kibicuje jej partner i jednocześnie manager, zwany Dudusiem. Towarzyszy jej w porannych wizytach w telewizjach śniadaniowych, a także pojawia się na jej Instagramie.

Zatem 5 minut popularności Anelli trwa, jednak media są okrutne. Z pewnością dziewczyna o tym wie i korzysta jak tylko może. Polska Barbie uważa, że ma za dużo tu i ówdzie, ale nie chodzi o biust i usta. Dzielnie ćwiczy na siłowni. Jednocześnie sądzi, że przydadzą się jej implanty pośladków. Tak można wnioskować z jej komentarza do kolejnego cudownego zdjęcia:

Working in progress ??? Still need a few pounds to drop, but I need Bubble Butt implants tooooooo??Nie samą pracą żyje człowiek – aczkolwiek zaszczytem jest być architektem własnego ciała ! Wracamy do Formy ???

Polska Barbie zaczęła pojawiać się także na ściankach, sądząc po komentarzu na Instagramie, najwyraźniej jest z tego dumna.

Po programie trzeba „zaliczyć” ściankę ?rozchwytywana i wygrana ?????? Famous BARBIE ???

Myślicie, że spełnią się obawy Joanny Przetakiewicz i Anella stanie się influenserką, która zacznie kształtować gusta Polek? Czy młode dziewczyny uznają żywą lalkę Barbie za wzór do naśladowania?

Boska Anella powinna być czujna! W Radomiu pojawiła się silna konkurencja! Poznajcie śliczną Judytę!

Joanna Przetakiewicz z grubej rury o Anelli: „Opanuj się dziewczyno! Spójrz w lustro!”. Polskiej Barbie totalnie puściły nerwy

Będzie wojna? Anella niespodziewanie uderza w Marcina Prokopa! A wydawało się że znaleźli wspólny język podczas rozmowy w „Dzień Dobry TVN”!

 

 

Czy Joanna Przetakiewicz ma dobry modowy gust?Komentarzy: 5


Gość | 24 grudnia 2017, 16:12

Gdyby media odmówiły pokazywały wynaturzeń i nie goniły za sensacją żadna kobieta by sobie tego nie robiła. Ktoś tej pani dał tego szampana , czy tę torebkę. Jeśli nie dał powinna odpowiedzieć za samowolkę.


Gość | 18 grudnia 2017, 10:16

Straszydlo, przestancie pisac o ludziach uposledzonych!


Gość | 18 grudnia 2017, 09:33

Dla nich tylko lody Magnum.


Żaneta65 | 18 grudnia 2017, 09:22

Tak naprawdę jedna lepsza od drugiej. Obie są sztuczne, tylko pani Przetakiewicz nie zniża się do takiego poziomu jak barbie i nie świeci wyzywająco golizną. Skończyła ostatnio 50 lat, ciało ma zgrabne, pewnie chodzi na jakąś siłownię, wspomaga iqacai. No ale to nie powód od razu żeby świecić cyckami.


Gość | 18 grudnia 2017, 05:06

Sztuczna lodziara.


Dodaj komentarz
×