Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Joanna Przetakiewicz po powrocie z „Azji Express” przygotowała wystawny obiad. Wśród gości Magda Frąckowiak

Joanna Przetakiewicz kolacja z Magdą Frąckowiak


Obiad Joanny Przetakiewicz i Magdaleny Frąckowiak

Rodzina jest dla Joanny Przetakiewicz najważniejsza. Projektantka na każdym kroku podkreśla, jak silne relacje łączą ją z synami. Nic dziwnego, że gdy tylko wróciła z Indii przygotowała wystawny, niedzielny obiad. W rodzinnym wydarzeniu uczestniczyła również Magdalena Frąckowiak, partnerka najstarszego syna PrzetakiewiczAlexa.

Modelka pomogła przyszłej teściowej nakryć do stołu. Wspólnie rozłożyły elegancką zastawę, a później zadbały o pyszne menu. Oprócz tradycyjnych potraw, na stole znalazły się także lody malinowe marki, dla której Przetakiewicz szykuje pokaz mody.

Są przepyszne! Podwójne malinowe nadzienie, śmietankowo-malinowy środek – zachwycała się gwiazda

Nas bardziej od smaku słodyczy zachwyca jej ogromna dbałość Joanny o relacje z najbliższymi. Warto wziąć z niej przykład.

Zobacz: Syn Joanny Przetakiewicz poszedł na całość! Pokazał się kompletnie nago! Zdjęcia komentuje Magda Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak na kolacji Joanny Przetakiewicz

Magdalena Frąckowiak na kolacji Joanny Przetakiewicz

Kolacja Joanny Przetakiewicz po powrocie z Indii

Kolacja Joanny Przetakiewicz po powrocie z Indii

Joanna Przetakiewicz - deser

Joanna Przetakiewicz – deser

Joanna Przetakiewicz z synami na pogrzebie Jana Kulczyka w Poznaniu

Joanna Przetakiewicz z synami

Jak podoba Ci się dom Joanny Przetakiewicz?Komentarzy: 2


Gosia | 26 kwietnia 2017, 13:46

Zacznijmy od tego, że zdrobniale od imienia Aleksander jest OLEK a nie ALEX !!! Zatem nie wiadomo o kogo chodzi z tym Alexem !!! Druga kwestia to należy cofnąć się o kilkanaście lat dokładnie do roku 2004/2005 kiedy to Joanna Przetakiewicz skutecznie rozwaliła małżeństwo miliardera Jana Kulczyka i kosztem swoich 3-ch nastoletnich synów postanowiła być utrzymanką Jana Kulczyka co wiązało się z dyspozycyjnością przez 24h/dobę/7 dni w tygodniu. Nie mogła w tym czasie zajmować się synami, którzy na początku trafili pod opiekę babci, a potem do zagranicznych szkół z internatem. W międzyczasie ojciec biologiczny synów Joanny Przetakiewicz pozbawia matkę praw rodzicielskich w następstwie czego Joanna Przetakiewicz płaci na synów alimenty i non-stop baluje po świecie z miliarderem Janem Kulczykiem. Gdy zaczęło zgrzytać między Janem i Joanną ta przypomniała sobie, że ma synów i zaczęła spędzać z nimi więcej czasu zapraszając ich na weekendy i święta do nieruchomości Jana Kulczyka gdzie pomieszkiwała jako jego utrzymanka. Kiedy Jan Kulczyk kopnął w dooopencję Joannę Przetakiewicz i związał się z młodszą i atrakcyjniejszą kobietą synowie Joanny Przetakiewicz stali się już dorosłymi ludźmi więc sami podejmowali decyzje czy utrzymywać poprawne relacje z własną matką. Wypasiony apartament o pow. ok. 350 m2 na warszawskim Żoliborzu to prezent od Jana Kulczyka i do końca nie wiadomo, kto figuruje w akcie notarialnym. Plotka głosi, że jest to nieruchomość należąca do spadkobierców Jana Kulczyka a Joanna Przetakiewicz nie pozwala się z tej nieruchomości eksmitować tłumacząc to zasiedleniem i innymi podobnymi pierdołami. Podsumowując, nie ma czym i kim się zachwycać !


Gośćewa | 26 kwietnia 2017, 00:19

Mieszkanie piekne ale Przetakiewicz zbliza sie urody do Versace


Dodaj komentarz
×