Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Rozstanie Joanny Krupy z jej menadżerką Małgorzatą Leitner może skończyć się w sądzie! Sprawa jest poważna!

Dlaczego Joanna Krupa rozstała się z menadżerką


Joanna Krupa pozwie Małgorzatę Leitner?

Wiele osób było zszokowanych, gdy w czerwcu bieżącego roku w mediach pojawiła się informacja o zakończonej współpracy Joanny Krupy z jej wieloletnią menadżerką Małgorzatą Leitner. Chociaż w środowisku uważane były za przyjaciółki, okazuje się, że ich relacja była o wiele chłodniejsza. Do dziś nie cichną spekulacje na temat domniemanego źródła konfliktu między paniami.

Jak czytamy na łamach Twojego Imperium, prawdopodobnie jesteśmy coraz bliżej wyjaśnienia całej sprawy, gdyż pojawiły się nowe informacje na temat rozstania Krupy z Leitner. Oczywiście poszło o pieniądze.

Małgorzata Leitner podobno ma być winna Joannie Krupie nawet kilkaset tysięcy złotych. Agentka stanowczo temu zaprzecza.

Niektóre media powołują się na wypowiedź Małgorzaty Leitner, że to Joanna Krupa jest jej winna pieniądze. Mówi się, że ten konflikt może znaleźć finał przed sądem – czytamy na łamach tygodnika.

Warto przypomnieć, że ostatni okres w życiu Joanny Krupy nie należał do najlepszych. Najpierw rozwód z mężem, a następnie konflikt z byłą menadżerką, który jak widać nie ma końca.

Miejmy nadzieję, że sprawa dość szybko się rozwiąże i panie znajdą nić porozumienia.

Nieziemsko seksowna Joanna Krupa rozwaliła system! Jej kostium na meksykański Halloween zwala z nóg! To prawdziwa gorączka sobotniej nocy!

Joanna Krupa w dużym wywiadzie na temat rozstania i nowej miłości. Te słowa zabolą Romaina Zago! [WIDEO]

Szykuje się wielka sądowa batalia? Była menadżerka oskarża Joannę Krupę: „Jest mi winna pieniądze!”. Chodzi o ogromne kwoty

 

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 2


Gość | 30 października 2017, 20:08

Wszystkich pozywa. Klutliwa


GdzieWesele.pl poleca | 30 października 2017, 16:01

Asia, nie daj się, bądź twarda! 😛


Dodaj komentarz
×