Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Joanna Krupa broni aktora oskarżonego o molestowanie! „Poznałam Weinsteina ponad dekadę temu”

Joanna Krupa molestowanie


Joanna Krupa o aferze z Jeremym Pivenem

Afera związana z oskarżonym o molestowaniem Harveyem Weinsteinem zatacza bardzo szerokie kręgi. Od ponad tygodnia wypływają kolejne oskarżenia, a kolejne kobiety opowiadają w mediach o swoich podobnych doświadczeniach z innymi producentami czy aktorami. Jednym z oskarżonych o molestowanie jest Jeremy Piven, znany z ról m.in. w serialu Ekipa, a prywatnie znajomy Joanny Krupy.

Joanna Krupa zawsze mówi to, co myśli. Piękna modelka nigdy nie trzyma języka za zębami jeśli w grę wchodzą rzeczy dla niej ważne. Broni zwierząt, ostro krytykuje gwiazdy w futrach. Jeśli coś zasługuje na jej pochwałę – to chwali, a jeśli nie – nie boi się powiedzieć prawdy. Joanna, która aktualnie spędza czas w Los Angeles jako singielka, wybrała się z przyjaciółmi (w tym z Kasią Wołejnio) na kolację. Tuż przed wejściem do restauracji modelka została zaczepiona przez ciekawskich paparazzi, który poprosili ją o komentarz w sprawie Jeremy’ego Pivena, z którym się przyjaźni:

Kocham Jeremy’ego Pivena, znam go od dawna, jest naprawdę najmilszym facetem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Myślę, ze niektórzy wykorzystują tę cała sytuację z Weinsteinem i próbują stać się sławni, albo zarobić. Jeremy był zawsze bardzo miły w stosunku do mnie, był zawsze wspaniałym przyjacielem, więc ja go wspieram. (…) Poznałam Weinsteina ponad dekadę temu, czy mam z nim jakiś problem? Nie. Mogłabym powiedzieć więcej, ale tego nie zrobię, bo będę miała kłopoty. (…) Mam nadzieję, ze ta cała sytuacja niedługo się uspokoi i wyjaśni, i ludzie w Hollywood w końcu zaczną być zatrudniani ze względu na talent.

Joanna nie owija w bawełnę, tylko mówi jak jest. Brawo.

Seksowna Joanna Krupa w imponującym rozkroku doprowadza nieznajomego mężczyznę do szaleństwa! Ależ ona jest wygimnastykowana!

Joanna Krupa w dużym wywiadzie na temat rozstania i nowej miłości. Te słowa zabolą Romaina Zago! [WIDEO]

Joanna Krupa jest kolejną ofiarą molestowania w Hollywood! Modelka zdradziła skandaliczne kulisty „castingów kanapowych”!

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 2


Gość | 5 listopada 2017, 12:44

No..zaczal sie pożar w burdelu..


Gość | 4 listopada 2017, 16:11

Czy to, że Joanna Krupa lubi i przyjaźni się z kolesiem oznacza, że ten koleś nie skrzywdził kogoś? „Był miłym, spokojnym chłopakiem, zawsze mówił dzień dobry…” tak często opisują oprawców… już po fakcie


Dodaj komentarz
×