Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Joanna Krupa broni aktora oskarżonego o molestowanie! „Poznałam Weinsteina ponad dekadę temu”

Joanna Krupa molestowanie


Joanna Krupa o aferze z Jeremym Pivenem

Afera związana z oskarżonym o molestowaniem Harveyem Weinsteinem zatacza bardzo szerokie kręgi. Od ponad tygodnia wypływają kolejne oskarżenia, a kolejne kobiety opowiadają w mediach o swoich podobnych doświadczeniach z innymi producentami czy aktorami. Jednym z oskarżonych o molestowanie jest Jeremy Piven, znany z ról m.in. w serialu Ekipa, a prywatnie znajomy Joanny Krupy.

Joanna Krupa zawsze mówi to, co myśli. Piękna modelka nigdy nie trzyma języka za zębami jeśli w grę wchodzą rzeczy dla niej ważne. Broni zwierząt, ostro krytykuje gwiazdy w futrach. Jeśli coś zasługuje na jej pochwałę – to chwali, a jeśli nie – nie boi się powiedzieć prawdy. Joanna, która aktualnie spędza czas w Los Angeles jako singielka, wybrała się z przyjaciółmi (w tym z Kasią Wołejnio) na kolację. Tuż przed wejściem do restauracji modelka została zaczepiona przez ciekawskich paparazzi, który poprosili ją o komentarz w sprawie Jeremy’ego Pivena, z którym się przyjaźni:

Kocham Jeremy’ego Pivena, znam go od dawna, jest naprawdę najmilszym facetem, jakiego kiedykolwiek poznałam. Myślę, ze niektórzy wykorzystują tę cała sytuację z Weinsteinem i próbują stać się sławni, albo zarobić. Jeremy był zawsze bardzo miły w stosunku do mnie, był zawsze wspaniałym przyjacielem, więc ja go wspieram. (…) Poznałam Weinsteina ponad dekadę temu, czy mam z nim jakiś problem? Nie. Mogłabym powiedzieć więcej, ale tego nie zrobię, bo będę miała kłopoty. (…) Mam nadzieję, ze ta cała sytuacja niedługo się uspokoi i wyjaśni, i ludzie w Hollywood w końcu zaczną być zatrudniani ze względu na talent.

Joanna nie owija w bawełnę, tylko mówi jak jest. Brawo.

Seksowna Joanna Krupa w imponującym rozkroku doprowadza nieznajomego mężczyznę do szaleństwa! Ależ ona jest wygimnastykowana!

Joanna Krupa w dużym wywiadzie na temat rozstania i nowej miłości. Te słowa zabolą Romaina Zago! [WIDEO]

Joanna Krupa jest kolejną ofiarą molestowania w Hollywood! Modelka zdradziła skandaliczne kulisty „castingów kanapowych”!

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 2


Gość | 5 listopada 2017, 12:44

No..zaczal sie pożar w burdelu..


Gość | 4 listopada 2017, 16:11

Czy to, że Joanna Krupa lubi i przyjaźni się z kolesiem oznacza, że ten koleś nie skrzywdził kogoś? „Był miłym, spokojnym chłopakiem, zawsze mówił dzień dobry…” tak często opisują oprawców… już po fakcie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×