Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Majątek Joanny Krupy i Romaina Zago podzielony! Co przypadło modelce?

Romain Zago i Joanna Krupa rozstanie


Jak Joanna Krupa i Romain Zago podzielą się majątkiem po rozwodzie?

Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago jest już przesądzony. Modelka przebywa aktualnie w Polsce, natomiast Romain dogląda swoich interesów w Miami, gdzie ma własny klub.

Joanna wprawdzie nadal publicznie niczego nie komentuje, jednak pojawia się coraz więcej informacji na temat rozstania pary. Tym razem osoba z otoczenia gwiazdy postanowiła wypowiedzieć się na temat majątku pary:

Asia już dogadała się z mężem na wypadek rozwodu. Nie wiadomo jeszcze, kiedy do niego dojdzie, ale już wiedzą jak podzielą majątek. Gdyby musieli podzielić go po połowie, Asia musiałaby dopłacić mężowi, bo gdy się poznali, ona zarabiała więcej. Na szczęście są przyjaciółmi, więc dogadali się i doszli do wspólnego rozwiązania. Kiedy zdecydują się na rozwód, sąd nie będzie robił im problemów – czytamy na Pudelek.pl

Joanna podobno ma zachować dom i samochody, którymi jeździli w Los Angeles, natomiast Romain zatrzyma apartament i samochody w Miami.

Joanna Krupa pierwszy raz tak szczerze o rozwodzie: „Smutna sytuacja. Miałam pięć miesięcy, żeby się nad tym zastanowić” [WIDEO]

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Joanna Krupa i Romain Zago rozstali się?

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 3


Gość | 25 maja 2017, 19:28

Największą wartość na klub Romaina w Miami. Ale cóż, jastrząb jak zwykle poinformowany…


Gość | 25 maja 2017, 19:18

No teraz Edzia skorzysta ,bo zapewne zamieszka u Joanny nie placac czynszu ,dlatego tak sie smaruje udajac przyjaz z Joanna.


Kubek | 25 maja 2017, 19:05

Jestem pierwszy a jeeee!
Gdyby szanowna Pani Joanna K. Nie miała co że sobą zrobić to przygarne ja… Mam dobre serce 😀


Dodaj komentarz
×