Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Joanna Krupa i Dawid Woliński wyrzuceni z klubu! Gwiazda wszystko nagrała [WIDEO]

Joanna Krupa i Dawid Woliński wyrzuceni z klubu


Dawid Woliński i Joanna Krupa wyrzuceni z klubu na Mykonos

Wakacje to dla wszystkich czas luzu, zabawy, relaksu i odpoczynku. Gwiazdy na bieżąco informują nas gdzie wypoczywają, jaki mają kostium, czy piją mojito czy wodę z kokosa i jaki mają widok z balkonu. Michał Wiśniewski w Nowym Jorku z Etiennette, Iga Lis w polu pszenicy, a ponownie wolna Joanna Krupa bawi w Grecji ze swoim przyjacielem Dawidem Wolińskim.

Okazuje się, że para albo bawi się naprawdę grubo, albo w niewłaściwych miejscach. Joanna wrzuciła na Instagram relację z tego, jak została wraz z Dawidem wyrzucona z klubu!

Joanna i Dawid są teraz na greckiej „wyspie imprez” (czy jak kto woli – „wyspie gejów”) Mykonos i jak wynika z relacji modelki – nie tylko zostali wyrzuceni z klubu Nammos, ale grożono im śmiercią!

Niestety organizacja wieczoru przerosła klub Nammos. Grupa pijanych awanturników z Puerto Rico zaatakowała nas, a jeden z nich złapał mojego przyjaciela za szyję krzycząc „nie pie…l do mnie, bo cie zabiję”, a wszytko na oczach obsługi i ochrony… oczywiście nikt nie zareagował. Dziękujemy Nammos za niezwykłe doświadczenie.

To, że klub popełnił wielki błąd wiadomo już teraz. Krupa ma ponad milion fanów w mediach społecznościowych, którzy zaczęli już wystawiać negatywne oceny placówce.

Joanna Krupa bez makijażu to zupełnie inna osoba! Coś niewiarygodnego!

Joanna Krupa i Dawid Woliński wyrzuceni z klubu

Joanna Krupa i Dawid Woliński wyrzuceni z klubu

Joanna Krupa i Dawid Woliński wyrzuceni z klubu

Joanna Krupa i Dawid Woliński wyrzuceni z klubu

Joanna Krupa i Dawid Woliński wyproszeni z klubu na Mykonos

Joanna Krupa i Dawid Woliński wyproszeni z klubu na Mykonos

Które hotele są najlepsze na świecie?Komentarzy: 2


Gość | 31 lipca 2017, 11:57

Ciekawe, co się tam rozegrało? Ciekawe, dlaczego film jest „niemy”? A tak w ogóle chyba domorosłe i swojskie „gwiazdy” chyba się zagalopowały z „gwiazdorzeniem” i dlatego je wywalili. Grecy szanują ludzi i swoich gości, zatem coś tu było nie tak. Może nie poznali się na światowych gwiazdach dw i jk? 😉 A do redaktorka „zafrasowanego” wpisami fanów jk: To nie ta liga; tych fanów tej „gwiazdy” nie stać na takie wakacje, świat (poza Polską i jackowem) nie zna jk, a już nikt, kogo stać na wakacje w takim miejscu nawet nie zagląda na insta tej osóbki.


ziko | 28 lipca 2017, 23:54

Jak widać nie zawsze sława pomaga… No i idealna dzięki iqgreen figura joanny na nic się zdała bo i tak wylecieli z klubu… no niestety tak to jest. nie wszędzie gwiazdy to gwiazdy. ale widzę aferę robią niezłą.


Dodaj komentarz
×