Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Takiej Joanny Koroniewskiej nie znaliśmy. Pochwaliła się naprawdę seksownym zdjęciem

Joanna Koroniewska


Joanna Koroniewska w seksownej sesji zdjęciowej

Joanna Koroniewska na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że aktorka jest bardzo seksowna.

Mój wieczorny nastrój ? #w3dniczterymiasta #niematojakpracawróżnychmiejscach #jeszczewtrasieajutrozmianaczasu – napisała.

Mimo, że Joanna tym zdjęciem chciała pokazać jak bardzo jest zmęczona i jak wiele ma pracy. Fani nie do końca dali się nabrać. Od razu zaważyli zupełnie obce im „oblicze” aktorki.

  • Piękna, zdjęcie mega ??
  • Nastrój. .. magicznie wyglądasz 🙂
  • Wow ale cudo
  • Ale extra to foto ?

Nam też się podoba. 🙂

Zobacz także: Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie bez makijażu i wzbudziła sporo kontrowersji. „Wygląda pani na bardzo zmęczoną i wyniszczoną”

Seksowna sesja Joanny Koroniewskiej

Seksowna sesja Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska - premiera filmu Bodo 2017

Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciem z sesji

Czy lubisz Joannę Koroniewską?Komentarzy: 4


Gość | 29 marca 2017, 19:01

Korowniewska bedzie brzydko sie starzec, to juz widac,bo twarz zaczyna sie wydluzac oczy rowniez staja sie stare , oraz cera przezroczysta pozbawiona kolagenu.


Yula | 28 marca 2017, 23:45

No bo, niedawno Joanna pokazała zdjęcie bez makijażu i ktoś nadpisał ,że wyglada na bardzo zmęczoną i zniszczoną. Widać to ZABOLAŁO….i widzimy reakcja jest błyskawiczna , fotka z użyciem photoshopa ….Tylko pytam, dlaczego się wstydzić zmarszek, swojej natury, ktora pięknie nas rzeźbi. Kobieta jest piekna w każdym okresie jej życia, jeśli tylko dba i troszczy się o siebie, w sposób zdrowy, a nie pakuje kilogramy botoksu czy stosuje chirurgię plastyczną. Sztuką jest się pięknie, naturalnie starzeć tak jak Bóg nas stworzył , a nie oszukiwać naturę ( i siebie samą). Natura, która wcześniej czy później jako „skrzywiona i zaburzona”, da o sobie znać napewno , na 100% i być może ze skutkami o wile bardziej niekorzystnymi, a nawet niebezpiecznymi dla zdrowia…


Gość | 28 marca 2017, 11:20

Koroniewskiej szczeka juz obwisa.


Gość | 28 marca 2017, 09:52

Podstarzala Zydowka.


Dodaj komentarz
×