Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Joanna Koroniewska: Jestem z rozbitej rodziny, a ona ma całą i dalej wszystko rozwala!

Joanna Koroniewska


Joanna Koroniewska zdementowała plotki. W wywiadzie dla Pytania na śniadanie zapewniła, że nie jest w kolejnej ciąży i wbrew doniesieniom kolorowej prasy, nie zamierza wrócić do M jak miłość.

Nie za bardzo lubię zwierzać gazetom, ponieważ później jest wszystko przeinaczane. Stąd ta trzecia ciąża i powrót do „M jak miłość”. Z producentami nie mam od dłuższego czasu kontaktu – powiedziała. –  Bardzo lubię serial „M jak miłość”, bardzo lubię jego twórców, ale nie za bardzo lubię swoją postać. I tak było od początku i do końca. Jesteśmy diametralnie różne! Jej meduzowatość, jej brak temperamentu, to mnie po prostu rozwala! Naprawdę w swoim życiu miałam dosyć dużo wzlotów i upadków. Ja jestem z rozbitej rodziny, mało tego – wychowywałam się sama z mamą, w którymś momencie w tym życiu zostałam kompletnie sama, a ta zimna ryba ma całą tą rodzinkę i dalej wszystko rozwala.

Joanna Koroniewska skupia się na nowych wyzwaniach zawodowych. Występuje w teatrze i nagrywa audiobooki. Obowiązki zawodowe łączy z opieką nad córką, niespełna 5-letnią Janinką. Dziewczynka jest owocem związku aktorki i prezentera telewizyjnego, Marcina Dowbora.Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×