Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Choinkowy szał wśród gwiazd rozpoczęty! Joanna Koroniewska i Ewa Farna nieźle zaszalały!

Choinki Gwiazd


Joanna Koroniewska i Ewa Farna mają oryginalne choinki

Święta to wyjątkowy czas również w domach gwiazd. Na co dzień zapominamy zwykle, że aktorki, wokaliści czy modelki to tacy sami ludzie jak my, ale gdy zbliża się Boże Narodzenie udowadniają, że niczym się od nas nie różnią. Jest połowa grudnia, a sh0w-biznes ogarnął wigilijny szał. Gwiazdy tłumnie wybierają się na prezentowe polowanie, przystrajają dom i ubierają choinki.

Katarzyna Zielińska pochwaliła się klasycznym, ślicznym drzewkiem z mnóstwem ozdób, ale jak na razie nagrodę w kategorii Najbardziej Oryginalna Choinka 2017 wygrywają ex aequo Joanna Koroniewska i Ewa Farna!

Ewa postawiła na wypiekaną choinkę i pochwaliła się nią na InstaStory. Przepiękne, obsypane cukrem-pudrem „drzewko” wygląda niezwykle apetycznie i możemy sobie tylko wyobrażać jaką atmosferę wprowadził w domu gwiazdy świąteczny zapach.

Koroniewska wybrała drzewko minimalistyczne. Popularna w ostatnich latach konstrukcja z brzozowych gałązek, obwieszona suszonymi owocami i ręcznie robionymi ozdobami prezentuje się elegancko i bardzo nowocześnie, ale czy może zastąpić pachnący świerk?

Która z nich podoba wam się bardziej?

Maciej Dowbor wygadał się na temat ciąży Joanny Koroniewskiej! Powiedział coś co z pewnością was zaskoczy!

Apetyczna Ewa Farna sama zgłosiła się do popularnego show! Jej znajoma niechcący wygadała się o ciąży!

Katarzyna Zielińska poddała się świątecznej atmosferze! Ciężarna aktorka pokazała cudowną choinkę!

Co chciał(a)byś znaleźć pod choinką?Komentarzy: 2


Malwinka | 11 grudnia 2017, 21:40

Ewka lepiej neich skupi się na odchudzaniu, bo po świętach będzie ciężej 😛 jak zacznie teraz dietę, to może uda się jej wytrwać na święta, zeby nie objeść się pysznościami świątecznymi 😛 Najlepiej niech wspiera się przy tym iqgreen, bo ma w sobie dużo chormu, co odpowiada za przyspieszenie pracy metabolizmu, więc szybko będzie tracić na wadze. Bez obaw, ze niezdrowe, bo to naturalne, więc tylk odobrze dla organizmu. Taki trend na społecznościówkach teraz – jak nie masz foty przy choince to nie jestes cool?


Gość | 11 grudnia 2017, 12:01

Ale brzydota z nich.


Dodaj komentarz
×