Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Joanna Jędrzejczyk podbija Hollywood. Mistrzyni świata otrzymała propozycję nie do odrzucenia!

Joanna Jędrzejczyk


Joanna Jędrzejczyk robi furorę w USA

Dla widzów TVN Joanna Jędrzejczyk kojarzy się z programem Agent Gwiazdy 2. Joanna w 6 odcinku odpadła z show, ale z pewnością była jedną z najciekawszych uczestniczek tego programu. Ta atrakcyjna 28 letnia Olsztynianka, jest obecnie jedną z największych gwiazd mieszanych sztuk walki na świecie! W sobotę w Dallas w kapitalnym stylu pobiła Jessicę Andrade, piąty raz obroniła tytuł mistrzyni świata i ponownie udowodniła, że jest najlepszą wojowniczką MMA bez podziału na wagi, a być może nawet najefektowniej walczącą kobietą we wszystkich sportach walki!

W USA Polka ma status gwiazdy

– Okrutna wojowniczka. Zabójcze ręce i nogi, bije i kopie z każdego kąta. Niesamowita. Gratulacje, Joanna – napisał w internecie Conor McGregor

Conor McGregor wielki mistrz UFC wagi lekkiej i król pay-per-view. Gwiazdorowi w karierze pomaga firma Paradigm Sports Management, z którą niedawno związała się także Joanna Jędrzejczyk. Wzorem wielkich gwiazd boksu i MMA, Jędrzejczyk ma dostać rolę filmową w jednej z hollywoodzkich produkcji.

– Być może niedługo czeka mnie lot do Los Angeles. Spotkam się z agentami, porozmawiamy o przyszłości. Jestem otwarta na nowe możliwości, mam ochotę rozwijać się w tym kierunku – powiedziała dla eurosport.onet.pl Jędrzejczyk kilka godzin po swoim triumfie .

Amerykańskie gwiazdy są zachwycone waleczną i piękną Polką. Całe Hollywood jest pod jej ogromnym wrażeniem.
Powodzenia przed walką życzył jej aktor  Dwayne Johnson, a już dawno temu na wspólny trening zaprosił ją znany wszystkim gwiazdor Jean-Claude Van Damme ! Film z gratulacjami, specjalnie dla Joanny wysłała supermodelka Adriana Lima! Panie poznały się i polubiły na Florydzie.

– Adriana jest fanką UFC. Przez cały dzień wysyłała wiadomości, zrobiła sobie nawet kucyk w moim stylu. Założyła moją koszulkę, w niej oglądała walkę – cieszyła się Joanna

Z powodu rosnącej popularności Joanny w USA, niepewny jest jej udział w imprezie, którą UFC zorganizuje 21 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. I jedynie to może nas martwić, bo z całej reszty cieszymy się ogromnie. Czekamy na pierwszy film z naszą gwiazdą.

Joanna Jędrzejczyk Sportowcem Roku! Kto jeszcze znalazł się w „10”?

Joanna Jędrzejczyk - uczestniczka "Agent Gwiazdy 2"

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk z chłopakiem - Gala Mistrzów Sportu

Joanna Jędrzejczyk z chłopakiem

Joanna Jędrzejczyk z partnerem - Gala Mistrzów Sportu 2016

Joanna Jędrzejczyk z partnerem

Justin Timberlake i Joanna Jędrzejczyk

Justin Timberlake i Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk

Lubisz kino hollywoodzkie?Komentarzy: 2


Raf.Gość | 30 maja 2017, 00:02

Masz brzydkie pismo…


Gość | 29 maja 2017, 23:24

Ma brzydkie łydki


Dodaj komentarz
×