Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Walcząca z nowotworem dziennikarka Polsatu zdobyła się na wzruszający gest! Coś pięknego!Joanna Górska nie poddaje się chorobie

Piękna gwiazda Polsat News Joanna Górska jakiś czas temu zniknęła z anteny .Widzowie Polsatu byli tym faktem wielce zaniepokojeni. Dziennikarka jednak szybko na swoim profilu na Facebooku napisała, że „czas powiedzieć, o co chodzi”. Pokazała swoje zdjęcie w chustce na głowie i przyznała, że jest chora na raka.

Wrócę, jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse – napisała dziennikarka

Swoim wpisem wywołała ogromne poruszenie. Przypomnijmy również, że obecnie Joanna dzielnie walczy z chorobą i stopniowo wraca do pracy, jednak skupia się nie tylko na niej. Ostatnio Górska zdobyła się na piękny gest. Dziennikarka wcześniej apelowała o to, by pamiętać o badaniach. Pod jej wpisem zaroiło się od komentarzy fanów wspierających Joannę, dodających jej otuchy. Ona wzmocniona wsparciem dziękowała wszystkim za ciepłe słowa:

Statystyki raka piersi są dobre. Ja swojego bardzo szybko znalazłam, to kluczowe. Będzie dobrze.

Z pewnością wsparcie fanów i widzów sprawił, że Joanna poczuła się silna, wiedziała bowiem, iż w tak trudnej dla niech chwili zawsze może liczyć na życzliwość ludzi. Zaczęła dzielić się z nimi ważnymi momentami ze swojego życia. W jednym z wpisów opowiedziała o utracie włosów po chemioterapii i wizycie w sklepie z perukami.

Tego dnia na początku września było dużo łez. Jeszcze miałam swoje włosy, szykowałam się na ich brak. Podeszłam do tego jak do zadania. Emocje, przy kolejnych przymierzanych perukach, powoli gasły. Na koniec pojawił się uśmiech… – pisała.

Zaapelowała także, by bez względu na okoliczności, nigdy nie zapominać o pogodnym nastawieniu. Na tym jednak nie koniec. Prezenterka ma wielki hart ducha i nie zamierza się poddawać. Jedna z jej koleżanek z redakcji, Agnieszka Gozdyra, wyznała na łamach Tele Tygodnia, że dziennikarka zdobyła się na piękny gest. Pokazała, że mimo własnej walki z chorobą, chce pomagać innym potrzebującym.

Czasem wystarczy mały gest. Od kilku lat Asia startowała w biegach, z których dochód zasilał Centrum Onkologii. Ostatnio była zbyt słaba, więc jej drużyna biegła, a my sobie szłyśmy powoli, za rękę – opowiedziała dziennikarka w rozmowie z tygodnikiem.

Gratulujemy godnej podziwu postawy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Piękna gwiazda Polsatu walczy z rakiem. „Nie ma mnie na antenie już jakiś czas, pytacie dlaczego…”

Chora na raka dziennikarka z Polsatu straciła wszystkie włosy. Pokazała swoje nowe zdjęcie w peruce!

 

Chora na raka dziennikarka Polsat News wróciła na antenę! „Nie w pełnym wymiarze, ale jednak”

Przeprowadzasz badania profilaktyczne?Komentarzy: 2


Gość | 23 listopada 2017, 00:21

nie zabijaj ludzi, tą głupotą ok?!


Gość | 22 listopada 2017, 22:28

Nowotwór u mojego meża rozpoznano na poczatku marca. W ciągu ostatnich miesięcy
przed stwierdzeniem choroby często się przeziębiał i miał suchy kaszl. W końcu
zrobili prześwietlenie płuc i wyszedł guz na zdjęciu, a później bronchoskopię,
która potwierdziła jaki to nowotwór.W szpitalu bolała go głowa zrobili tomograf
i wyszły przerzuty. Od sąsiada dowiedziałam się o ekstraktach z CBD + CBDa 6 % mają udowodnne badaniami działania w blokowaniu i rozprzestrzenianiu się komórek rakowych kupiliśmy jeden ze strony której nam polecił ( napiszę stronę jakby ktoś szukał takiego wsparcia w leczeniu raka www konopiafarmacja pl ) W trakcie naświetlania stan bardzo się pogorszył(zawroty
głowy, ból głowy, słabość), Po 2 tygodniach od naświetlania i stosowania ekstraktu wszystkie
dolegliwości ustąpiły. Nie wiem czy zmiany znikły, ale na pewno się zmniejszyły bo
głowa nie boli. Tomograf będziemy robić w piątek. Z tego co wiem to rokowanie w
nowotworze płuc z przerzutami jest nieciekawe. Ale szybkość postępu choroby
zależy od rodzaju nowotworu. Spowolnienie przebiegu to też sukces. Mój mąż ma 39 lat.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×