Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Jessica Ziółek zabawia się ręcznikiem przy basenie! Dziewczyna Arkadiusza Milika ciałem nie ustępuje innym polskim WAGs!

Jessica Ziółek nago


Jessica Ziółek przy basenie

Jessica Ziółek występowała w programach telewizyjnych i modelingu. Jednak prawdziwą popularność zyskała dopiero teraz, dzięki związkowi z piłkarzem Arkadiuszem Milikiem. Dziś jest już słynną dziewczyną piłkarza, mieszka za granicą i podobnie jak jej piękne koleżanki, aktywnie udziela się na portalach społecznościowych.

Na swoim profilu Ziółek regularnie publikuje zdjęcia ze swojego bajecznego życia u boku piłkarza. Wśród zamieszczanych przez nią fotek oczywiście najczęściej pojawiają się ujęcia jej seksownego ciała w bikini albo i bez.

Jessica Ziółek i jej bajkowe urodziny! Arkadiusz Milik zabrał ją w romantyczny rejs, a potem wyprawił huczną imprezę

Ostatnio Jessica pochwaliła się zdjęciami z bajkowych włoskich urodzin. Milik wynajął jachcik, na którym jubilatka szalała pozując w rozmaitych pozach w pięknym, czerwonym stroju. Przypomnijmy, że jej ukochany gra obecnie w SSC Napoli, można się więc spodziewać, że Ziółek będzie wrzucać więcej rozebranych zdjęć ze słonecznej Italii.

Znana WAG pręży się w stroju kąpielowym we Włoszech! Co za figura!

Pewnie tylko nieliczni widzowie pamiętają, że ta zmysłowa brunetka wystąpiła kiedyś w telewizyjnym programie o chirurgii plastycznej. Na oczach milionów Polaków poprawiła sobie wówczas nos, na punkcie którego miała obsesję. 18-letnia dziewczyna zwierzała się, że przez niezgrabny nos nie mogła rozwinąć skrzydeł w modelingu. Teraz Jessiki nos wygląda już idealnie, zatem spodziewajmy się spektakularnej kariery!

Z udostępnionego ostatnio przez Ziółek zdjęcia, możemy być spokojni również o jej plecy… wyglądają bardzo zdrowo! A  jak z resztą ciała, o tym przekonamy się z pewnością już niebawem…

Historia miłosna Jessiki Ziółek i Arkadiusza Milika. „Byłam niedostępna. Arek musiał trochę zawalczyć”

Jessica Ziółek kusi nagim ciałem na wakacjach

Jessica Ziółek kusi nagim ciałem na wakacjach

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek spędzali wakacje nad morzem

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika

Jessica Ziółek, dziewczyna Arkadiusza Milika

Najładniejsza polska WAGs to…Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×