Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Jessica Alba to nie tylko aktorka. Zobaczcie, jak zbudowała swoje imperium finansowe

jessica-alba-216267_w1000


Jessica Alba nie jest tylko piękną, zdolną aktorką i szczęśliwą mamą, ale przede wszystkim miliarderką i bizneswoman. Posiada i zarządza wartą miliard dolarów firmą, The Honest Company, która dystrybuuje  ekologiczne produkty dla dzieci związane z ich pielęgnacją. W ofercie firmy można znaleźć między innymi proszki, mydełka, pieluchy oraz produkty do pielęgnacji ciała dla niemowląt.  Tylko w 2014 roku firma wygenerowała 250 mln dolarów zysku!

Aktorka znalazła się w gronie 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w USA, obok Oprah WinfreyMadonny i Beyonce. Majątek tej pierwszej szacuje się na 3 mld, kolejnej na 520 mln, a ostatniej na 250 mln. Majątek Jessiki Alby to 200 mln dolarów.

Aktora założyła firmę w 2008 roku kiedy była w ciąży z Honor Marie. Stworzyła przedsiębiorstwo z Cashem Warrenem, z którym była zaręczona. Jako dziecko Alba spędzała tygodnie w szpitalach ze względu na astmę, która doprowadziła ją do niebezpiecznego zapalenia płuc, alergie i egzemy. Postanowiła iść w sukurs wszystkim matkom i ich dzieciom, by nie musiały przeżywać tego co ona. Tak powstało jej finansowe imperium, które promuje nietoksyczne, antyalergiczne produkty dla dzieci.

Zobacz: Jessica Alba nosi kolczyki Sary Boruc

 

Jessica Alba i Haven Garner Warren

Fotografia: ONSKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×