Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Już wiemy która światowa piękność zdobyła koronę Miss Supranational 2017! Polka nie przyniosła wstydu! [ZDJĘCIA]Jenny Kim z Koreii Południowej została Miss Supranational 2017!

Za nami wybory Miss Supranational 2017. Po raz kolejny Krynica-Zdrój gościła najpiękniejsze kobiety z całego świata. 1 grudnia odbył się tam finał Miss Supranational 2017.  Polskę w tym konkursie reprezentowała Miss Polski 2016Paulina Maziarz. Komu przekazała koronę obecnie panująca Shrinidhi Shettypochodząca z Indii Miss Supranational 2016? Już wiemy!

Miss Supranational 2017 została Jenny Kim – Miss Korei! 

W finałowej piątce znalazły się także Bitaniya JosefMiss Etiopii, Martha MartinezMiss Kolumbii, Jenny KimMiss Korei Południowej, Larissa SantiagoMiss Portoryko, Bianca Tirsin Miss Rumunii.

Polka – Paulina Maziarz w konkursie Miss Supranational 2017 znalazła się w TOP 10 najpiękniejszych kobiet tego konkursu.

Miss Supranational 2017 – Wyniki

Miss Supranational 2017 – Miss Korei – Jenny Kim
1. wicemiss – Miss Kolumbii – Martha Martinez
2. wicemiss – Miss Rumunii – Bianca Tirsin
3. wicemiss – Miss Etiopii – Bitaniya Josef
4. wicemiss – Miss Portoryko – Larissa Santiago
 Nagrodę za najlepszy kostium narodowy otrzymała Miss Panamy, a Miss Talent Supranational 2017 została Miss Portugalii!

Historia plebiscytu

Historia Miss Supranational rozpoczęła się w 2009 roku, wówczas w Płocku o tytuł walczyły finalistki z 36 krajów. Dziś ich liczba jest ponad dwa razy większa, co świadczy o olbrzymim wzroście popularności wydarzenia. Polska jest gospodarzem Miss Supranational już po raz ósmy. Zgrupowanie Miss Supranational po raz drugi odbyło się w dwóch krajach: w Polsce i na Słowacji. Widzowie w Krynicy podziwiali kandydatki w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych Self-Collection, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych Cardio Bunny, sukniach z kolekcji Ewy Minge oraz srebrnych sukniach, które przywiozły z własnych krajów. Telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet świata było transmitowane przez zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów.

Przypomnijmy, że teraz nasza uwaga zwrócona będzie na najpiękniejsze Polki, które w niedzielny wieczór – 3 grudnia będą walczyły o upragnioną koronę Miss Polski!

Mieliście swoje kandydatki?

 

Te zdjęcia rozsadzą internet! Prawie 80 kandydatek Miss Supranational 2017 w basenie i na saunie! Mają na sobie tylko bikini!

Celebryci na Miss Supranational 2017: Ewa Minge, Gosia Andrzejewicz, Jan Dratwicki

Którą miss lubisz najbardziej?Komentarzy: 5


Gość | 2 grudnia 2017, 12:44

Etiopia powinna wygrać.


Gość | 2 grudnia 2017, 09:43

Juz lepiej zeby miss etiopii wygrala kazda inna nie ona to jury to slepe bylo a jak korone odbierala to juz wogole okropnosc … !!!!


Wiola | 2 grudnia 2017, 09:39

Cos okropnego miss Columbia powinna wygrac od poczotku na nia stawialam a korea to tylko polityka bo co innego brzydka jak szczor szczegolnie jak korone odbierala


Gość | 2 grudnia 2017, 07:33

Koreanka była brzydka szczególnie ten okropny wyraz twarzy przy odbieraniu korony. Kolumbia powinna wygrać. Cos było nie tak z tym jury…


Gość | 2 grudnia 2017, 05:05

Powinna wygrać Miss Columbia !!!! a Miss Korea nie powinna była się znaleźć w piatce …


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×