Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z morderczego treningu! Jest w samym staniku, a jej osobisty trener nie może się skupić!

Jennifer Lopez w staniku


Jennifer Lopez podczas treningu

Jennifer Lopez aby utrzymać rewelacyjną sylwetkę stosuje specjalną dietę i regularnie ćwiczy.  49-letnia Lopez, mimo upływu lat prezentuje się niewiarygodnie seksownie.  Czy jej doskonałe ciało to faktycznie zasługa diety oraz intensywnych ćwiczeń?

48-letnia Jennifer Lopez w nowej GORĄCEJ sesji w Las Vegas! Mamy jej obłędne foty! [ZDJĘCIA]

Trener gwiazdy, Tracy Anderson, w rozmowie z People zdradził jej tajemnice. Podał jakie produkty znajdują się w jej codziennym menu:

Wybrałem dla niej oczyszczającą dietę, ponieważ potrzebuje bardzo dobrego paliwa, by mogła robić wszystko to, co robi obecnie. Wszystko jest organiczne i dobrze przemyślane. Jest zachowany balans pomiędzy ilością wysokiej jakości białka, a innymi składnikami odżywczymi – wyjaśnia Anderson.

W diecie Lopez nie znajdziecie nic przetworzonego. Dania gotowe? Odpada.
Wszystko jest świeże. Nie ma nic przetworzonego, z wyjątkiem proteinowego proszku do koktajlu, jeżeli danego dnia zdecydujemy się przygotować proteinowy koktajl – dodaje trener.

Anderson twierdzi, że boska Lopez takiej diety przestrzega na co dzień. Jednakże robi wyjątek przy szczególnych okazjach. W święta gwiazda pozwala sobie na drobne szaleństwa:

Jest bardzo zrównoważoną osobą, więc nie zamierza przegapić świąt Dziękczynienia czy wakacji z dziećmi. To jeden z powodów dla których tak ważny jest trening. To jest spójne – dzięki temu nie wprowadzamy ekstremalnej diety – zdradza Anderson.

To, że Lopez o siebie dba widać gołym okiem. Ciężka praca i samodyscyplina zaowocowała pożądanymi efektami. Ale ona ma również świetne geny!

Myślicie, że powinna trochę wyluzować z dietą i treningami?

Jennifer Lopez pokazała rozczulające zdjęcie z partnerem! Nawet w zwykłym swetrze wygląda bosko!

Jennifer Lopez podczas treningu z osobistym trenerem

Jennifer Lopez podczas treningu z osobistym trenerem

Jennifer Lopez w staniku

Jennifer Lopez w staniku

Jennifer Lopez - jaka dieta?

Jennifer Lopez – jaka dieta?

Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×