Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Jennifer Lopez w nowej fryzurze i codziennych ciuszkach również wygląda jak demon seksu! Sami zobaczcie te zdjęcia!

jenifer


Jennifer Lopez na scenie i prywatnie

Jennifer Lopez zbliża się do 50 i nadal święci triumfy na światowych scenach i rankingach najpiękniejszych kobiet świata! Jak przystało na gwiazdę światowego formatu, podczas swojego, dawnego już, pobytu w Gdańsku Lopez zatrzymała się w luksusowym hotelu Hilton. Na gwiazdę czekał ogromny apartament z trzema sypialniami.
Do jej dyspozycji oddano 135-metrowy, 3-pokojowy Apartament Prezydencki z prywatną kuchnią. Dodatkowo został przygotowany prywatny pokój do treningu tańca ze specjalnie zamówioną na tę okazję drewnianą podłogę.

48-letnia Jennifer Lopez w nowej GORĄCEJ sesji w Las Vegas! Mamy jej obłędne foty! [ZDJĘCIA]

Jennifer musi dbać o swój wygląd we dnie i w nocy, nic więc dziwnego, że specjalnie dla niej przygotowano oddzielny pokój, do takich zabiegów. Na gwiazdę czekał również ‚glam room’, czyli dodatkowy pokój do zabiegów fryzjerskich i wykonywania makijażu. Piosenkarka poprosiła także o stół do masażu. Lopez nie lubi się ograniczać, wzięła więc ze sobą aż 30 różnych walizeczek i pakunków. Osobny pokój przeznaczono także na ponad 30 sztuk bagaży. Jednak prywatnie Jenifer Lopez absolutnie nie przypomina seksbomby ze sceny!

48-letnia Jenifer Lopez nawet w zwykłych jeansach wygląda jak demon seksu! I jeszcze ten imponujący dekolt!

Ostatnio piosenkarka pokazała swoje zdjęcia, na których nie ma na sobie kusego bikini, czy też wytwornych piór estradowych. Wygląda jak zwykła kobieta, choć nadal epatuje zmysłowością niebywałą! Jest po prostu zjawiskowo piękna! Zobaczcie zdjęcia.

Jeszcze więcej zdjęć z 48 urodzin Jennifer Lopez! Odważna sukienka, namiętne pocałunki… Tak wyglądała impreza gwiazdy [WIDEO]

Jennifer Lopez na scenie i prywatnie

Jennifer Lopez na scenie i prywatnie

Jennifer Lopez na scenie i prywatnie

Jennifer Lopez na scenie i prywatnie

Jennifer Lopez na scenie i prywatnie

Jennifer Lopez na scenie i prywatnie

Którą piosenkę Jennifer Lopez lubisz najbardziej?Komentarzy: 2


Gość | 1 września 2017, 13:11

Oni tak nas nabijaja w butelkę retusz retuszem pogania szkoda że już natura poszła w dal


Gość | 1 września 2017, 10:14

Szkoda że większość zdjęć wyretuszowana


Dodaj komentarz
×