Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Jennifer Aniston ma sprytny plan… Brad Pitt będzie zachwycony

Angelina Jolie vs Jennifer Aniston i Brad Pitt


Brad będzie zachwycony

O la la, ciąg dalszy epopei rozwodowej Brangeliny z byłą żoną w tle… Angelina Jolie jest wściekła, Brad jest wściekły, Angelina żałuje, Brad smsuje z Jennifer, Jennifer Aniston go kocha, Jennifer chce pomóc, Angelina jest zazdrosna… Codziennie nowe nagłówki i dramaty!

Tym razem dowiadujemy się, że Jennifer Aniston, o której pisaliśmy niedawno, że jest pocieszycielką strapionego Brada ma nowy plan dotyczący byłego męża. Co prawda nowy mąż – Justin Theroux – może mieć z tym planem problem, ale na razie to są tylko plany… Gwiazda „Przyjaciół” chciałaby popracować z Bradem:

Jen bardzo by chciała popracować z Bradem! To musiała by być oczywiście idealna rola i gwiazdorska obsada, ale jej zdaniem to by bardzo pomogło im w karierach. Myślała o tym, ze na początek mogliby zacząć od czegoś mniej  wymagającego jak dubbing w filmie animowanym. Nie chciałaby jednak, żeby ich postaci łączyła romantyczna relacja. Bardzo jej się te pomysł podoba, i uważa, że byłby to większy sukces niż reunion Przyjaciół (tłum. Jastrząb Post) – informuje Hollywood Life

Na razie nie wiemy, co na to Angelina, ale albo jej to nie dotknie, bo ma nowego partnera (np. tego z targu w Kambodży) albo się wkurzy i znowu zacznie się między nimi przepychanka. Pamiętajmy, ze Angie jest niesamowicie zazdrosna o Jennifer i kiedy tylko dowiedziała się, że Brad odnowił kontakt z byłą żoną dostała szału. Co by było gdyby mieli razem pracować…!

Zobacz: Sprawa smsów Brada Pitta i Jennifer Aniston nabiera rumieńców! Do akcji wkroczyła Angelina Jolie i zaskoczyła jeszcze bardziej

Smsy Jennifer Aniston i Brada Pitta

Smsy Jennifer Aniston i Brada Pitta

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu będą razem?

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu będą razem?

Angelina Jolie w Kambodży

Angelina Jolie jest zazdrosna o Brada Pitta

Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?Komentarzy: 1


Gość | 7 marca 2017, 22:04

Kocham teksty pani Anety. Dla nich czytam ten portal


Dodaj komentarz
×