Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Paulina Krupińska to prawdziwa mistrzyni cierpliwości! Która młoda mama zgodziłaby się na coś takiego? Zobaczcie zdjęcie

Paulina Krupińska ma nosidełko za tysiąc złotych


Paulina Krupińska z synkiem

Paulina Krupińska, piękna partnerka Sebastiana Karpiela-Bułecki, stała się ostatnio niezwykle aktywna na swoim profilu. Krupińska regularnie pokazuje piękne rodzinne zdjęcia, z domowego zacisza, jak i te z wakacji. Nie brakuje również słodkich fotek jej drugiego dziecka – synka Jędrka. Właściwie to na chłopcu modelka ostatnio skupia uwagę swoją i internautów. Przypomnijmy, że swojego bobaska mama przedstawiła światu w uroczy sposób:

Jeśli chcesz poznać idealnego mężczyznę, musisz go sobie urodzić. Jędrek – napisała pod zdjęciem Krupińska.

Paulina Krupińska pokazała słodkie zdjęcia z urodzin córeczki! To był bal z prawdziwego zdarzenia!

Jędrek Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska na zdjęciu

Młoda mama nadal czaruje swoich fanów słodkimi fotografiami z synkiem. Ostatnio pochwaliła się kolejną sesją ze śpiącym Jędrusiem, wklejając piękną fotkę, którą opatrzyła refleksyjnym pytaniem do internetowych mam:

Mamuśki macie tak, że jak dziecko na Was zaśnie, to potraficie nie ruszać się przez 3 h, żeby go nie zbudzić (bo przecież tak słodko śpi)? Czy tylko ja jestem nienormalna?

Odpowiecie Paulinie?

Paulina Krupińska pokazała przepiękne zdjęcie syna. Skusiło do komentarza nawet Annę Lewandowską

Paulina Krupińska, piękna partnerka Sebastiana Karpiela Bułecki ostatnio stała się bardzo aktywna na swoim profilu. Regularnie pokazuje piękne zdjęcia z wakacji, na jej profilu nie brakuje również słodkich fotek drugiego dziecka - synka Jedrka. Była miss bobaska przedstawiła światu w uroczy sposób: Jeśli chcesz poznać idealnego mężczyznę, musisz go sobie urodzić. Jędrek- napisała pod zdjęciem Krupińska. Krupińska nadal czaruje swoich fanów słodkimi fotografiami z dzieckiem. Ostatnio Paulina pochwaliła się kolejną sesją ze śpiącym Jędrusiem. Wkleiła piękna fotkę podpisując ją refleksyjnym pytaniem do mam: Mamuśki macie tak, że jak dziecko na Was zaśnie, to potraficie nie ruszać się przez 3 h, żeby go nie zbudzić (bo przecież tak słodko śpi)? Czy tylko ja jestem nienormalna?

Paulina Krupińska pokazała piękne zdjęcie ze śpiącym synkiem

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wakacjach

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wakacjach

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 4


Gość | 14 sierpnia 2017, 22:07

Paulina to piękna kobieta. Niech jej się wiedzie w życiu


Gość | 14 sierpnia 2017, 22:02

Też tak miałam. Słodziak mamusiowy 🙂 tak szybko rosną


Gość | 14 sierpnia 2017, 10:03

chyba tylko Ty


Gość | 13 sierpnia 2017, 17:49

Następna której łożysko mózg zastąpiło?! Moja córka zasypiała tylko tak ale nigdy nie miałam problemu, żeby delikatnie odłożyć ją do łóżeczka.


Dodaj komentarz
×