Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Zamach na Jarosława Kaczyńskiego?! I to w dniu urodzin?!

Jarosław Kaczyński zamach


O co chodzi z zamachem na Kaczyńskiego?

Jak poinformowała Rzeczpospolita, w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy zachęcające do zamachu na prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Do postów dołączono plany siedziby partii. Sprawę bada już Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Wszystko zaczęło się od artykułu Pod kloszem partii w tygodniku Newsweek, w którym opublikowano szczegółowy plan siedziby PiS oraz zwyczaje Jarosława Kaczyńskiego. Czytelnicy tygodnika mogli się dowiedzieć m.in., o której godzinie prezes Kaczyński pojawia się w siedzibie partii, w jaki sposób zabezpieczony jest budynek, ilu jest ochroniarzy i pracowników biura, a nawet, gdzie są kamery i są jakie przeszkody, aby dostać się do gabinetu lidera PiS.

Wypada mi życzyć udanego wejścia, wykonania zadania i bezproblemowego zniknięcia – napisał jeden z internautów, sugerując, że planuje zamach na Kaczyńskiego w jego biurze. Do targnięcia się na życie prezesa zachęcał też innych. Wpis pojawił się na kilku grupach na Facebooku.
Autor wspomnianego posta podkreśla jak wartościowe są te dane:
Mogą stanowić cenne wskazówki, gdzie i jakie przeszkody napotkamy, zanim dotrzemy do gabinetu naczelnika państwa.Wszystko jest do pokonania, gdy opracuje się dobry plan.
Plan czego? Można się domyśleć czytając końcówkę wpisu:
Znamy przecież filmy pokazujące skuteczne wejścia do skarbców banków, strzeżonych w znacznie bardziej skomplikowany sposób. Wypada mi życzyć udanego wejścia, wykonania zadania i bezproblemowego zniknięcia. A co z łupem/nagrodą? Wdzięczność narodu! To nieprzeliczalne na pieniądze.
 
Post zachęcający do przestępstwa oryginalnie pojawił się na zamkniętej grupie gdzie gromadzą się m.in. ludzie, którzy odeszli z KOD. Potem został powielony w innych miejscach. Jak dowiedziała się Rzeczpospolita sprawa trafiła do ABW.
Działania służb są niejawne, ale nie mogą one bagatelizować takich sygnałów – powiedział dziennikarzowi „Rz” informator ze środowiska służb specjalnych.

Rzeczpospolita informuje nieoficjalnie, że sprawa została zgłoszona do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ponieważ na treść postu zwrócił uwagę jeden z internautów, który zainteresował nią stosowne organy:

Tam chodzi o treść wpisu, nie sam artykuł. Nie mogę potwierdzić, ani zaprzeczyć, bo działania służb są niejawne, ale nie mogą one bagatelizować takich sygnałów. Pamiętamy przecież sprawę Cyby – mówi Rzeczpospolitej osoba „zbliżona do służb specjalnych”, do której miał być zgłoszony wpis.

O rany, co za historia…

Przypomnijmy, że Jarosław Kaczyński 18 czerwca skończył 68 lat.

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński skrytykowany przez Jadwigę Staniszkis

Jarosław Kaczyński czy był planowany zamach?

 

Jak oceniasz rządy PiS?Komentarzy: 7


Gość | 20 czerwca 2017, 10:00

tylu dobrych ludzi umiera na raka a on ciągle żyje


Gosc | 19 czerwca 2017, 14:25

Żal zupę ściska Niemcom, Francji, Belgii i Polakom oderwanym od koryta oraz pragnacemu dorwać się do koryta KODziarstwu niepotrafiacym się dostosować i żyć w Wolnej Polsce bez Arabów


Gość | 19 czerwca 2017, 13:54

A kto by chciał się zamachnąć na kaczkę?????:))))))))))))))))))))))))))))))))


Gość | 19 czerwca 2017, 13:29

Jak to się mówi ” gówna się nie rusza bo zacznie smierdzieć ” w końcu robale i tak go zjedzą


Marika | 19 czerwca 2017, 12:09

W tych oczach widać strach i ogromne przerażenie, dlaczego ? Przecież jesteś uwielbiany przez rodaków, chyba że w to nie wierzysz ?


Gość | 19 czerwca 2017, 08:21

Maly wredny Zydek.


Gość | 18 czerwca 2017, 23:54

Na emeryturę już czas NAJWYŻSZY …tylko co ten maluczki człowieczek by robił ??? Myślę, że do końca swoich dni na ziemi będzie POlsce zatruwał życie, tak jak do tej pory to robi…Ja mu mimo wszystko życzę 100 lat życia i dużo ODPOCZYNKU na EMERYTURZE….


Dodaj komentarz
×