Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Jarosław Jakimowicz też był molestowany seksualnie. Aktor przerwał milczenie

Jarosław Jakimowicz


Jarosław Jakimowicz przyznał, że także był molestowany seksualnie. Aktor był gościem w programie „Aleja Sław” w Polsat Cafe i tam wyznał, że ktoś zaproponował mu rolę za seks. To był film, w którym, jak określił aktor, „dużo jeździło się na koniach”. Jednak, aby móc na nich pojeździć aktor musiałby po zdjęciach iść do mieszkania i spędzić noc z jednym z twórców filmu. Aktor się jednak nie zgodził i roli nie dostał.

Mi zdarzyło się również kiedyś w dalekiej przeszłości mieć propozycję nagrania filmu, w którym się jeździło dużo na koniach, że po wspólnej nocy dostałbym jedną z ról. Nie grałem, nie jeździłem – pojechał kto inny. Kolega zresztą. – zwierzył się Jakimowicz

Po sprawie Kamila Durczoka wielu ludzi mediów zdecydowało się otwarcie przyznać do molestowania seksualnego i mobbingu. Między innymi zrobili to Paulina Młynarska i Maryla Rodowicz.

Zobacz: Paulina Młynarska przyznała publicznie, że była molestowana seksualnie

Jarosław Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz
Fot. onsKomentarzy: 2


Gość | 17 lutego 2016, 18:32

Mam podobnie, ale dzwonie na http://seksnumer.pl/


Gość | 21 stycznia 2016, 17:04

Dawałam facetowi wszystko w łózku – tak mi się przynajmniej wydawało, a ostatnio przyłapałam go jak dzwonił na http://sextelefon.twojweekend.com , byłam niemiło zaskoczona, a on wymawia się że tylko raz dzwonił….


Dodaj komentarz
×