Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Wiemy kto zagra Jarosława Bieniuka w filmie o Annie Przybylskiej! Będziecie zaskoczeni!

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska


Film o Annie Przybylskiej – kto zagra?

O tym, że powstanie film o życiu Anny Przybylskiej media plotkują od wielu miesięcy. Kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia, że jednak produkcja stoi pod dużym znakiem zapytania, co zdementowali później sama mama Anny Przybylskiej i menadżer Jarosława Bieniuka.

Co z głośnym filmem o Annie Przybylskiej? Mamy komentarz słynnego reżysera!

O pracy nad filmem w rozmowie z magazynem Viva! opowiedział sam Radosław Piwowarski. Reżyser zdradził w rozmowie z Krystyną Pytlakowską, że w produkcji biograficznej nie chce pokazywać dramatycznych chwil z życia Anny Przybylskiej, która walczyła w rakiem. Reżyser planuje pokazać początki jej kariery i drogę, którą doszła na sam szczyt:

Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny. Są jednak tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są najbardziej kasowe- zdradził reżyser.

Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Annie Przybylskiej?

Okazuje się, że Piwowarski chciałby, aby w filmie zagrał sam Jarosław Bieniuk! Co więcej, reżyser zamierza zaprosić męża Anny Przybylskiej na zdjęcia próbne:

Z Jarkiem spotkałem się niedawno. Rozmawialiśmy dwie i pół godziny, dużo mi o Ani i ich związku opowiedział. To naprawdę świetny facet i bardzo przystojny. Na pewno trudno mi będzie znaleźć kogoś, kto zagra Bieniuka, bo tak przystojnego aktora w Polsce nie ma. Prawdopodobnie sam by siebie najlepiej zagrał, ale w filmie ma dwadzieścia trzy lata, a teraz trzydzieści osiem. Jak to pogodzić? A po drugie – nigdy nie grał. Nie wiadomo, jakby się odnalazł na planie. Ale może jednak warto spróbować? Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne- zapowiedział Radosław Piwowarski.

Myślicie, że Bieniuk przyjmie propozycję reżysera i zobaczymy go w filmie pod roboczym tytułem Gwiazda?

Anna Przybylska już będąc gwiazdą dorabiała sobie jako… O tym sekretnym epizodzie mało kto wiedział!

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska zdjęcia

Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Annie Przybylskiej?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk w obsadzie filmu o Annie Przybylskiej?

Chcesz żeby powstał film o Annie Przybylskiej?Komentarzy: 3


Gość | 10 sierpnia 2017, 21:18

Rzeczywiście, Ania na pewno by tego nie chciała..


Gość | 10 sierpnia 2017, 12:38

B. Lubilam p. Anię ale zaczynam mieć jux dosc ciągłych wieści o jej męzu mamie i wreszcie mizdrzącej się córki z ktorej chyba za wcześnie robi się sexbombę. B. To żalosne. Chyba p. Ania nie chciałaby tego.


GośćAS | 10 sierpnia 2017, 10:40

LEZKA KRECI SIE SAMA W OKU NA WIDOK ANI


Dodaj komentarz
×