Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

„Janusz Gajos nie żyje” – okropne informacje krążą w internecie

Janusz Gajos nie żyje


Janusz Gajos nie żyje? Fałszywa informacja w internecie

W internecie dużo się dzieje i dużo rzeczy „wolno”. Korzystają z tego hejterzy i żądni szybkiego zysku z kliknięć, który są w stanie spreparować najobrzydliwszego newsa, tylko po to by zyskać wejścia na stronę. I tak samo było tym razem, w przypadku plotki o śmierci genialnego, uwielbianego aktora – Janusza Gajosa.

Pewna strona wypuściła w weekend informację o tym, że utalentowany aktor nie żyje. Można się domyślać jaka panika zapanowała wśród fanów, zwłaszcza, że portal powołał się na Polską Agencję Prasową, która jest wiarygodnym źródłem informacji.

Dziś przed południem w Szpitalu Wojskowym w Warszawie zmarł znany i ceniony aktor Janusz Gajos! Taką informację podają od rana wszystkie portale informacyjne. Artysta miał 78 lat – dowiedziała się PAP w Związku Artystów Scen Polskich. Wiadomość o jego śmierci potwierdziła dyrekcja Teatru Narodowego” – taką informację zamieszczono na stronie

Na szczęście internauci i media szybko zweryfikowali tego kłamliwego newsa, a jeden z pracowników Teatru Narodowego zdementował plotkę w rozmowie z Wirtualną Polską. Aktor czuje świetnie, a plotka podobno rozbawiła go do łez.

Ostatnimi czasy tego rodzaju „newsów” ukazuje się coraz więcej. Niedawno internauci mogli przeczytać, że Tina Turner nie żyje, granica polsko-niemiecka została zamknięta, a Magdalena Żuk padła ofiarą rytualnego mordu. Coś strasznego.

Fatalna wpadka w TVP! Panorama uśmierciła Tinę Turner

Janusz Gajos nie żyje? Fałszywy news

Janusz Gajos nie żyje? Fałszywy news

Janusz Gajos na Festynie Teatralnym z okazji 250-lecia Teatru Narodowego

Janusz Gajos fałszywa plotka o śmierciKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×