Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Niezwykła metamorfoza Jana i pięknej Lenki Klimentów w „The Story of My Life”. Tak będą wyglądać na starość

The Story Of My Life Jan Kliment, Lenka Klimentova


Jan i Lenka Klimentowie w The Story of my life

Polsat nie zwalnia tempa i po emocjonującym odcinku Tańca z gwiazdami przyszedł czas na The Story of my life: Historia naszego życia! W odcinku wzięli udział Jan i Lenka Kliment – para taneczna, która poznała się wiele lat temu. Jan był nauczycielem Lenki, ale związali się dopiero po czeskiej edycji Tańca z gwiazdami.

W pierwszej metamorfozie małżeństwo zostało ucharakteryzowane na ćwierć wieku starsze. Zmiany najbardziej obawiał się Jan, który przed nagraniem zapytał rozbawiony Lenki, czy nic się między nimi nie zmieni po programie. Oboje przyjęli swoje przemiany z dużą dawką humoru.

Kolejna metamorfoza postarzała Lenkę do wieku prawie 80, a Jana 90 lat. Oboje byli bardzo wzruszeni tym jak wyglądają. Charakteryzacja najwidoczniej uruchomiła uczucia, o których wcześniej nawet nie myśleli – wspólne zestarzenie się jest naprawdę piękną rzeczą.

Zapytani, czego sobie życzą na starość, odparli:

  • Zdrowe dzieci, wnuki, prawnuki i cały czas party! Bo myślę, że będziemy cały czas tańczyć

  • Chodzimy po plaży. I jak będę stara, to chcę mieć schronisko dla psów. I będziemy też tańczyć w naszej kuchni!

Para pod koniec odcinka zatańczyła taniec do piosenki, którą Lenka śpiewała na ich weselu. To zdecydowanie przywróciło w nich wspomnienia z początków ich relacji, bo oboje nie kryli łez wzruszenia.

Lenka Klimentova bezlitosna dla Jarosława Kreta: „Po pierwszym treningu wiedziałam, że nie będzie to gwiazda, która…” [WIDEO]

Fani „Tańca z gwiazdami” są pogrążeni w żałobie. Jan Kliment poinformował o śmierci znanej tancerki

Jan Kliment popłakał się na wizji! Przyznał się do okropnych rzeczy: „Zraniłem Lenkę”

Lenka Klimentova bezlitosna dla Jarosława Kreta: „Po pierwszym treningu wiedziałam, że nie będzie to gwiazda, która…” [WIDEO]

Czy Jan Kliment i Lenka Tvrzova pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×