Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Robert Lewandowski ma niezłą bajerę! W sprytny sposób poderwał Anię. Zupełnie inaczej niż Majdan Rozenek

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski


Jak Robert Lewandowski poderwał Anię?

Nie jest tajemnicą, że w show-biznesie pary schodzą się i rozchodzą szybciej niż ktokolwiek jest w stanie za tym nadążyć. Damian Kordas i Karolina Pisarek, Angelina Jolie i Brad Pitt, Jennifer Aniston i Justin Theroux… Są jednak małżeństwa, które – choć długo się szukały – trwają i cieszą oczy fanów, a swoje życie zamieniają w prawdziwe bajki. Doskonałym przykładem są Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy podbili serca widzów w Azji Express i w Iron Majdan, a także Anna Lewandowska i Robert Lewandowski! Choć teraz cieszą się wspólnym życiem i planują przyszłość, ich początki były równie bajkowe.

Anna w rozmowie z Wirtualną Polską wyjawiła, że na początku nie była przekonana do swojego obecnego ukochanego. Robert musiał się nieźle nakombinować by zdobyć jej względy, ale okazuje się, że jest całkiem dobry w te klocki:

„Lewy” ma dobrą bajerę nie tylko na boisku. Mówił mi: daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz. I tym mnie urzekł – wyjawiła rozbawiona Lewandowska.

A czym Majdan urzekł Perfekcyjną? To idealna anegdotka na wszystkie rodzinne spotkania!

Jak myśmy się poznali to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli poodchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: Radosław nie podchodź do mnie bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem, a on do mnie: Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka – wyznała Rozenek.

To się nazywa sposób na podryw!

Anna Lewandowska nie rozstaje się ze swoją czadową bomberką z sieciówki! Wiemy gdzie i za ile ją kupiła!

Anna Lewandowska doskonale zna swoją wartość! Zapytaliśmy ją czy zawdzięcza karierę Robertowi i… Miażdżąca riposta! [WIDEO]

Robert Lewandowski tak mocno rozgrzał fanki ostatnią fotką, że do akcji musiała wkroczyć Ania!

Najpiękniejsza para polskiego show-biznesu to…Komentarzy: 1


Gość | 13 marca 2018, 15:53

Haha czy ktoś uwierzy. Ze facet taki jak Lewandowski musial podrywac Anne nawet jakby mial malo kasy to kobiety by za nim wzdychaly a Anna no cóż. wystarczy. popatrzeć. na stare zdjecia przed wizytani u rozlicznych lekarzy

i


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×