Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Agata Duda już urządziła wnętrza Pałacu Prezydenckiego. Co zabrała ze sobą z rodzinnego domu w Krakowie?

Agata Duda


Agata Duda w Pałacu Prezydenckim jak w domu

Bez wątpienia możemy zaryzykować stwierdzeniem, że Agata Duda to jedna z najbardziej stylowych pierwszych dam świata. Sylwetka, wyczucie stylu i znajomość protokołu dyplomatycznego sprawiają, że w każdej sytuacji wypada nienagannie. Mogliśmy zaobserwować to podczas niedawnej wizyty belgijskiej pary królewskiej – królowej Matyldy i króla Filipa I. Pierwsza Dama godnie reprezentowała Polskę podczas tego spotkania, jednocześnie zachwycając swoimi stylizacjami. Poniżej przedstawiamy nasze dwie ulubione:

To wszystko dotyczy oficjalnych wydarzeń. A jaka jest Agata Duda znikająca za murami Pałacu Prezydenckiego? Przeprowadzka z Krakowa do Warszawy diametralnie odmieniła jej życie.

Dotychczas para żyła spokojnie, chociaż Andrzej Duda już od kilkunastu lat jest politykiem, a Agata Duda była nauczycielką w jednym z krakowskich liceów. Nagle musiała przeobrazić się w kobietę, na którą zwrócone są oczy wszystkich Polaków w kraju oraz za granicą.

Jak mieszkają Agata i Andrzej Duda?

Jak donosi Rewia, Pierwsza Dama chciała przenieść atmosferę swojego krakowskiego mieszkania do Pałacu. Tym sposobem na półkach pojawiły się rodzinne zdjęcia w ramkach oraz ulubione książki. Wśród nich tomiki poezji napisane przez jej tatę, dedykowane jej i Kindze Dudzie: 

Tyle rzeczy niezwykłych. Wiersze dla Agatki, Księżyc jak mandarynka.

Ogólny remont w imponującym gmachu został ograniczony jedynie do malowania ścian. Zostawiając rodzinny Kraków, zabrali jego cząstkę sobą.

Agata Duda, 2. dzień wizyty belgijskiej pary królewskiej w Polsce (fot. ONS)

Agata Duda, 2. dzień wizyty belgijskiej pary królewskiej w Polsce (fot. ONS)

Agata Duda na gali Lodołamacze 2015 (Fot. ONS)

Agata Duda na gali Lodołamacze 2015
(Fot. ONS)

Czy Agata Duda ma dobry gust?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×