Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Edyta Herbuś ma rady dla Justyny Steczkowskiej: „Dzisiaj mam taki system, który…”. Gwiazda o walce z mediami [WIDEO]

Edyta Herbuś i Justyna Steczkowska


Edyta Herbuś o rozstaniu z Mariuszem Trelińskim

Edyta Herbuś kilka miesięcy temu zakończyła związek z reżyserem Mariuszem Trelińskim, chociaż media dowiedziały się o tym dużo później. Nic dziwnego, parze udało się rozstać po cichu i z klasą. Aktorka wybrała się w długo planowaną wymarzoną podróż z przyjaciółmi i nie komentowała doniesień tabloidów.

Ostatnio jednak pojawiła się na świątecznym spotkaniu charytatywnym z okazji urodzin fundacji Tesco Dzieciom. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień dobry TVN po raz pierwszy odniosła się do doniesień mediów na temat rozstania i zdradziła jak radzi sobie z zainteresowaniem mediów swoim życiem prywatnym.

Różnie sobie z tym radziłam, dzisiaj mam taki system, który bardzo się sprawdza, po prostu nie mówię o rzeczach, o których nie chcę mówić. Dzielę się tym, czym chcę się dzielić, a jeśli nie – po prostu nie poruszam tych tematów. Najważniejsze to chyba to, żeby nie próbować z mediami walczyć, bo wtedy wyznacza się tą drugą stronę jako przeciwnika, a tego nie chcę – wyznaje gwiazda

Edyta uważa, że z dziennikarzami można żyć w przyjacielskim relacjach:

Da się żyć w przyjacielskich relacjach z dziennikarzami, fotoreporterami, nawet jeżeli czasem coś chlapną, co mają w swoim zwyczaju. Trzeba mieć do tego dystans, nie ma co z tym walczyć – dodaje z uśmiechem tancerka

Co ciekawe, zupełnie inne zdanie na ten temat ma Justyna Steczkowska. Artystka w ostatnim czasie zrobiła sobie przerwę od show-biznesu i zmieniła nawet numer telefonu. Wszystko ze względu na krytykę w tabloidach.

Zobacz: Justyna Steczkowska zmieniła numer telefonu! Odcina się od mediów? Tak gorzko nie mówiła jeszcze nigdy: „Jest mi przykro, bo…”

źródło: agencja x-news, x-news.pl

Edyta Herbuś o kontaktach z mediami

Edyta Herbuś o kontaktach z mediami

Justyna Steczkowska walczy z mediami

Justyna Steczkowska walczy z mediami

Czy lubisz styl Edyty Herbuś?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×