Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Taki pojedynek pomiędzy Jackiem Rozenkiem a Radosławem Majdanem był kwestią czasu

Jacek Rozenek i Radosław Majdan


Jak Jacek Rozenek i Radosław Majdan dzielą się czasem między dziećmi?

Jacek Rozenek jest ojcem trójki dzieci – 23-letniego Adriana z pierwszego małżeństwa oraz 10-letniego Stanisława i 6-letniego Tadeusza w związku z Małgorzatą. I mimo że dzieci, które ma z Małgosią mieszkają obecnie z nią i jej obecnym mężem, Radosławem Majdanem, Jacek stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Bardzo dba o to, żeby wspólnie spędzony czas był jak najbardziej konstruktywny.

Ważniejsze od sportu jest to, że uczą się języków i historii poprzez podróże krajoznawcze, poprzez zwiedzanie muzeuów, do których jeździmy. Pokazuję im świat, Polskę, żeby poznali historię, kulturę i sztukę, i żeby w przyszłości mieli wybór. Widzę, jaki to ma wpływ na ich rozwój, na sposób myślenia, na poszerzanie horyzontów – mówi „Na żywo” Jacek

O ich rozwój fizyczny dba oczywiście również Radek, natomiast Jacek nie chce zostawać w tyle – zapisał więc synów na jazdę konno, na którą chodzi razem z nimi. Synom więc ruchu nie brakuje. Dobrze widzieć, że mimo sytuacji, która obecnie jest pomiędzy Jackiem, Radosławem i Małgosią wszyscy postanowili odłożyć swoje wewnętrzne sprawy na bok i uznali, że najważniejsze jest dobro dzieci.

Zobacz: Jacek Rozenek o udziale byłej żony w „Azja Express”!

Jacek Rozenek - ramówka TVP jesień 2016

Jacek Rozenek o opiece nad dziećmi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan paparazzi

Radosław Majdan opiekuje się dziećmi Małgorzaty Rozenek

Czy Jacek Rozenek jest Twoim zdaniem dobrym ojcem?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×