Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Niewiarygodnie piękna Izabella Scorupco kusi w BIKINI! Wciąż można oszaleć na jej punkcie!

Izabela Scorupco w bikini


Izabella Scorupco w bikini

Izabella Scorupco od co najmniej dwóch dekad uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich, a nawet europejskich aktorek. Jako nieliczna Polka zrobiła spektakularną światową karierę. Mało kto wie, że aktorka w 1989 nagrała nową wersję przeboju zespołu ABBA Substitute, a wydany z tym utworem singel rozszedł się w nakładzie miliona sprzedanych egzemplarzy i przyniósł jej złotego singla w Skandynawii! W 1991 zrealizowała swój album Iza, który ukazał się w całej Europie nakładem Virgin Records, promowany był piosenką i pięknym teledyskiem Shame, Shame, Shame.

Jednak furtką do jej hollywoodzkiej kariery była oczywiście kreacja przepięknej sprytnej i nieśmiałej Rosjanki, certyfikowanej programistki komputerowej, Natalii Fiodorownej Simonowej w kinowym hicie o przygodach Jamesa Bonda GoldenEye z debiutującym w głównej roli agenta 007 przystojnym Piercem Brosnanem! Polacy kochają Scorupco również za postać Heleny Kurcewiczówny z Ogniem i mieczem.

Co się stało z seksownym Bohunem? W życiu prywatnym aktor też jest niezłym kozakiem! Jego historia może szokować!

Ile lat ma Izabella Scorupco?

Lata lecą, a Izabella Scorupco jest coraz piękniejsza! Aktorka skończyła 47 lat i wciąż zachwyca swoim wyglądem! Ostatnio pochwaliła się zapierającym dech zdjęciem w bikini! Figury i urody może jej pozazdrościć niejedna nastolatka! Nam pozostaje tylko żałować, że tak rzadko możemy zjawiskowo piękną Scorupco oglądać na dużym ekranie. Jeszcze rzadziej widzimy ją w Polsce, bowiem gwiazda od lat mieszka w USA. Na szczęście są serwisy społecznościowe!

Zobaczcie jak ona bosko wygląda!

Seksowna 47-letnia Izabella Scorupco w bikini na wakacjach w Meksyku! Co za ciało! Czas się dla niej zatrzymał

Izabella Scorupco w bikini na basenie

Izabella Scorupco w bikini na basenie

Izabella Scorupco w bikini na wakacjach w Meksyku

Izabella Scorupco w bikini na wakacjach w Meksyku

 

Czy śledzisz przygody Jamesa Bonda?Komentarzy: 1


Gość | 10 sierpnia 2017, 20:14

Bez przesady …Scorupco ma zwyczajna ukrainska urode.


Dodaj komentarz
×