Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Izabella Scorupco na sopockiej plaży. Wyglądała zjawiskowo!

Izabella Scorupco


Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski z rodziną spędzili wakacje w Sopocie.

Jak zapewne pamiętacie, aktorka jest byłą żoną hokeisty – mają 17-letnią córkę Julię. Na spacerach po plaży towarzyszyła im obecna żona sportowca, Emilia Raszyńska i ich synek, 5-letni Iwo. Zdjęcia z wypoczynku opublikował magazyn Życie na gorąco.

Izabella Scorupco i Julia na co dzień mieszkają w Kalifornii razm z obecnym partnerem aktorki, PR-owcem Jeffreyem Raymondem. Mało kto wie, że para doczekała się nardzin syna, 11-letniego Jackoba Martina. Chwilę przed przyjściem na świat chłopca, para wzięła ślub. Nieco później, bo we wrześniu 2007 roku na ślubnym kobiercu stanął sportowiec, który ożenił się z wicemiss Polonia z 1999 roku.

Mariusz Czerkawski i Izabella Scorupco pobrali się 18 lat temu. Mieli wtedy po dwadzieścia kilka lat. W 1997 roku urodziła się Julia, a niecały rok później para była już po rozwodzie. Tabloidy informowały, że byli małżonkowie nie umieli dojść do porozumienia – mieszkali daleko od siebie, co bardzo utrudniało im kontakty. Naprawić mieli relację w momencie, kiedy Izabella zaczęła pracę w szwedzkiej edycji programu Top model. W Sztokholmie często towarzyszyła jej Julia, która stamtąd do Warszawy miała o wiele bliżej niż z Kalifornii.

 

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski z rodziną

Fotografia: screen z Życie na gorąco

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawsk

Fotografia: AKPAKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×