Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Jest już wyrok w sprawie zatrzymanej Izabeli M.! Co dalej ze skandalistką znaną z „Tańca z gwiazdami”?

Izabela Mika, Taniec z gwiazdami


Izabela M. z Tańca z gwiazdami trafiła do więzienia

Jak już wcześniej informowaliśmy, kilka dni temu polskiej policji udało się rozbić międzynarodowy gang wyłudzający pieniądze od Chińczyków mieszkających w Polsce. Podczas przeprowadzonej akcja policjanci zatrzymali kilkadziesiąt osób, w tym znaną modelką pochodzącą z Lublina – Izabelę M. Oskarżona kojarzy się przede wszystkim z rozbieranych sesji, jednak popularność medialną przyniósł jej udział w programach Taniec z gwiazdami oraz Kawaler do wzięcia.

Izabela M. niedawno publikowała jeszcze na swoich profilach śliczne zdjęcia z urokliwych zakątków świata, w których często bywała. Jak się jednak okazało celebrytka w najbliższym czasie w kolejną egzotyczna podróż szybko nie pojedzie. Jedyną wycieczką na jaką może liczyć jest spacer po areszcie śledczym, do którego trafi na trzy miesiące.

Wyrok zapadł w nocy z soboty na niedzielę, gdy celebrytka stanęła przed sądem w Lublinie. Warto wspomnieć, że Izabela M. prowadziła wcześniej bardzo luksusowe życie. Było ją stać praktycznie na wszystko! Jak sobie poradzi w innych, bardziej skromniejszych warunkach?

 W dwóch willach pod Warszawą rozlokowano 48 osób pochodzących z Chin i Tajwanu. Stworzono im „call center”, z którego dzwonili do swojego kraju. Posługując się popularną metodą „na policjanta” wyłudzali pieniądze od Chińczyków. W ciągu nieco ponad roku grupa zarobiła około 8 milionów złotych – powiedzieli prasie śledczy zajmujący się sprawą.

Proceder nielegalnego zarobku Izabeli M. dobiegł końca. Na ich trop na szczęście wpadli śledczy zajmujący się cyberprzestępczością. Wiadomo również, że w czwartek całkowicie zlikwidowano gang wyłudzający ogromne pieniądze od Chińczyków.

Dokładnie zatrzymano dwie Polki oraz 48 Chińczyków. W piątek wszyscy zatrzymani zostali przesłuchani i już jako oskarżeni trafili przed sąd. Dodajmy na zakończenie, że za wyłudzenie 4 mln. zł Izabeli M. grozi aż 15 lat więzienia.

Joanna Koroniewska urodziła? Zamieściła wpis, który nieźle namieszał w sieci! Fani nie mogą wyjść z podziwu

Wzruszona Kinga Rusin pokazała film ze studniówki Igi Lis! Kreacja jak z Hollywood, a partner? [WIDEO]

SZOK! Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” Izabela M. trafiła ZA KRATKI!

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 6


Gość | 10 lutego 2018, 10:38

Proszę mi wytłumaczyć,dlaczego przestępcy mają zamazywane gęby?
Była osobą publiczną,to teraz się ją chroni? chore to.
Tym bardziej,że są to zdjęcia z kiedyś a nie z zatrzymania.


endo | 23 stycznia 2018, 10:12

ciekawe czy Brylant poruchał? hahaha 😀


xyz | 22 stycznia 2018, 16:36

Nic dziwnego że ją wsadzili, jak znała tak bliskiego znajomego Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina, co widac na załączonych zdjęciach, to inaczej być nie mogło.


Gość | 22 stycznia 2018, 15:23

Wsadziłbym …


Gość | 22 stycznia 2018, 12:25

Będzie mieć branie w pudle


Gość | 22 stycznia 2018, 07:01

POLKI ,ORAZ POLSKIE ZYDOWY POTRAFIA ,NIE MA CO.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×