Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Ciąża w Białym Domu! Melania Trump nie może opędzić się od gratulacji! Cudne zdjęcie wywołało poruszenie!

Ivanka Trump w ciąży, Melania Trump babcią


Ivanka Trump jest w ciąży

Melania Trump swoją przygodę z show-biznesem zaczęła już w latach 90., gdy ze Słowenii wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Zjawiskowej urody modelka pozowała dla czołowych magazynów (Vogue, InStyle), najwięcej emocji wywołała jej rozbierana sesja opublikowana na łamach amerykańskiego GQ. Zdjęcia z 1999 roku wstrząsnęły internetem przy okazji wygranej Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich.

Po wygranej reprezentanta Republikanów, Melania musiała stawić czoła surowej krytyce ze strony internautów i wyborców popierających kandydaturę Hillary Clinton. Sceptycznie nastawieni do Melanii Amerykanie szybko zweryfikowali swoją opinię, gdy okazało się, że pani Trump jest kwiatkiem do kożucha dla Donalda – ociepla jego wizerunek i ratuje we wszystkich kryzysowych sytuacjach. Oprócz świetnego odnajdowania się na piastowanym stanowisku, Melania spełnia się także jako matka 11-letniego Barrona, a niedługo także ponownie będzie mogła pochwalić się rolą babci. Jak nieoficjalnie ustaliły amerykańskie tabloidy, Ivanka Trump jest w ciąży.

36-letnia córka Donalda i jego byłej żony Ivany, która wychowuje już trójkę dzieci – Arambellę, Theodore’a i Josepha – opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym sugestywnie trzyma się za zaokrąglony brzuszek. W wymownej pozie piękna Ivanka złożyła mężowi urodzinowe życzenia:

Wszystkiego Najlepszego Jared! Dziękuję, że jesteś najlepszym ojcem, mężem i przyjacielem jakiego mogłam sobie wymarzyć! 

Internauci od razu ruszyli z gratulacjami, które mnożą się nie tylko na profilach Ivanki, ale też na stronach Melanii Trump (@FLOTUS), Donalda i Białego Domu:

  • Wow, mogę gratulować?

  • Czy to oznacza, to co myślę, ze to oznacza?

  • O Boże, Ivanka jest w ciąży

Chyba nie ma żadnych wątpliwości co do stanu Ivanki. Gratulujemy!

Tak złej stylizacji Melania Trump nie miała jeszcze nigdy! Jej sylwestrowa kreacja to fatalna pomyłka! Chociaż kosztowała fortunę!

Burza w sieci! Wszystko przez to, co Ivanka Trump ma pod sukienką!

Melania Trump pochwaliła się świątecznym selfie w zabawnej pozie niczym zawodowa celebrytka. Wyobrażacie sobie Agatę Dudę robiącą coś takiego?

Melania Trump czy Ivanka Trump? Która ma lepszy styl?Komentarzy: 1


Gość | 12 stycznia 2018, 09:06

Z tym że to stare zdjęcie.
Następnego dnia wychodziła z domu w dopasowanie sukience i jakoś nie było wydać żadnego brzuszka.


Dodaj komentarz
×