Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Skandal na szczycie G20 w Hamburgu! Ivanka Trump zasiadła do stołu zamiast swojego ojca. Jeszcze większą sensację wywołała Melania

Ivanka i Melania Trump G20


Córka Donalda Trumpa zasiadła do stołu na G20 zamiast swojego ojca

Kiedy Donald Trump odbywał spotkanie w cztery oczy z Władimirem Putinem, jego miejsce przy stole zajmowała córka. Podobno Ivanka Trump zasiadła tam co najmniej dwa razy, jednak nie zabierała głosu w dyskusji.

Na Twitterze natychmiast pojawiło się zdjęcie, na którym widać Ivankę zasiadającą pomiędzy prezydentem Chin Xi Jingping, a premier Wielkiej Brytanii Theresą May.

Ivanka Trump pełni rolę sekretarki i doradczyni swojego ojca Donalda, jednak to zachowanie wzbudziło wyjątkowe poruszenie w sieci. Wiele osób uważa, że to nieprofesjonalne ze strony Trumpa, by zatrudniać wokół siebie większość rodziny i mieszać życie prywatne z zawodowym. Zarzucono jej również, że zajmuje się sprawami politycznymi Stanów Zjednoczonych choć to nie ona została wybrana na prezydenta USA w wyborach.

Czy Trump myśli, że Amerykanie uznali jego i jego rodzinę za nowych carów? To nowa rodzina Romanowów? – pytają użytkownicy Twittera i wzywają do impeachmentu.

Uwielbiam, kiedy mój pilot robi przerwę na obiad w środku lotu i pozwala, aby zastąpiła go córka, projektanta torebek – piszą z sarkazmem przeciwnicy Trumpa.

W kolejnych licznych komentarzach internauci stanowczo stwierdzają, że nie chcą, aby Ivanka reprezentowała ich na forum międzynarodowym.

Melania Trump koło Władimira Putina

Zachowanie Ivanki nie było jedynym tematem plotek na szczycie. Uczestników i ludzi na świecie zelektryzował też fakt, że w trakcie oficjalnej kolacji Donald Trump posadził swoją żonę Melanię obok Władimira Putina. Od razu pojawiły się skojarzenia z filmami o Jamesie Bondzie i serialem House of cards.

Na te zdjęcia czekał cały świat! Tak wyglądało spotkanie Donalda Trumpa z Władimirem Putinem! Co wydarzyło się w kuluarach?

 

Ivanka Trump przy stole na szczycie G20 zasiadła zamiast swojego ojca

Ivanka Trump przy stole na szczycie G20 zasiadła zamiast swojego ojca

Ivanka Trump przy stole na szczycie G20 zasiadła zamiast swojego ojca

Melania Trump na kolacji podczas szczytu G20 w Hamburgu siedziała obok Putina

Czy Ivanka Trump zostanie nową gwiazdą show-biznesu?Komentarzy: 2


Gość | 9 lipca 2017, 01:19

Ivanka nie może ścierpieć , że macocha ważniejsza od córki Trampa więc pcha się wszędzie , żeby nie być gorszą i najczęściej z fochem na twarzy.


sxx | 8 lipca 2017, 23:54

ah ta melania… wszedzie się wciśnie. 😛 no ale co jak co figury jej można zazdrościć.. pewnie bardzo dba o nią, jakieś diety, iqgreen sporty. w końcu jako pierwsza dama musi się prezentować. no i byla modelka. wiec tym bardziej wymagają żeby była idealna.


Dodaj komentarz
×