Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Irina Shayk znowu udowodniła, że jej figura jest obłędna! Zdjęcie w stringach jest zachwycające!

Irina Shayk światowy tydzień karmienia piersią


Irina Shayk w bikini

Rosyjska top modelka Irina Shayk i Bradley Cooper niedawno zostali po razy pierwszy szczęśliwymi rodzicami. Wiosną tego roku na świat przyszła ich córka – Lea de Seine Shayk Cooper. Zagraniczne media wprost rozpływają się na widokiem szczęśliwej rodziny. Brytyjski portal Daily Mail podkreśla, że dziecko jeszcze bardziej zbliżyło do siebie gwiazdy:

Bradley i Irina świetnie sobie radzą jako para. Odkąd urodziło się im dziecko, są sobie jeszcze bliżsi.

Para zaczęła się spotykać na początku 2015 roku. Ciąża modelki dość długo ukrywana była w tajemnicy. Wyszła na jaw dopiero, kiedy Irina Shayk pojawiła się na wybiegu na pokazie Victoria’s Secret z mocno zaokrąglonym brzuchem. Tak samo informacja o narodzinach ich dziecka obiegła media dopiero 2 tygodnie po szczęśliwym rozwiązaniu.

Irina już dwa miesiące po porodzie wyglądała świetnie. Modelka wróciła do swojej wcześniejszej formy błyskawicznie. Dowodem tego jest jej ostatnie zdjęcie w bikini .

Sami zobaczcie…

Irina Shayk swoim nowym selfie przebiła wszystkie topowe modelki! Nawet Anja Rubik nie ma takiej fotki w swoich zbiorach!

Irina Shaykw bikini

Irina Shaykw bikini

Irina Shayk w marcu urodziła i już wygląda zjawiskowo

Irina Shayk w marcu urodziła i już wygląda zjawiskowo

Irina Shayk czy Anja Rubik? Która jest piękniejsza?Komentarzy: 3


Vasil | 3 września 2017, 12:05

Figurę ma ładną, ale twarz bez makijażu jak u większości celebrytek jest kiepska. Zresztą z makijażem też niezbyt ładna przez te wybotoksowane usta.


Gość | 30 sierpnia 2017, 10:50

Znam zgrabniejsze. Obłędna figure ma nasza Małgosia Socha! A tej Irinie zaraz eksploduje górna warga…


Siaza | 29 sierpnia 2017, 22:44

No mi troszkę dłużej zeszło z powrotem do formy ale i tak szybko. Przytyłam w ciązy 20 kilogramów. I udało mi się dzieki diecie, iqgreen i regularnym treningom wszystkiego pozbyć. I też teraz wyglądam jak ona. ;D


Dodaj komentarz
×