Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Irina Shayk i Bradley Cooper na romantycznych wakacjach! Trochę pokazała ona, a jeszcze więcej zdjęć wrzucili jej znajomi

Irina Shayk i Bradley Cooper na wakacjach


Irina Shayk i Bradley Cooper na wakacjach

Irina Shayk i Bradley Cooper to jedna z najatrakcyjniejszych par w show-biznesie. Ona rozchwytywana modelka, on uzdolniony i przystojny aktor. Nic dziwnego, że kiedy zaczęli się spotykać media zwariowały i polowały na jakiekolwiek ich wspólne zdjęcie.

Piękna Irina i przystojny Bradley jak oka strzegli swojej prywatności i tak zostało już do dzisiaj. Nie afiszują się, nie epatują życiem osobistym w social mediach i nawet wścibscy paparazzi mają problemy z uwiecznieniem obojga na jednej fotografii.

Jednak tymi, dla których Brad i Irina bez problemu pozują do wspólnych zdjęć są ich przyjaciele, z którymi wybrali się na wakacje. Modelka i aktor wylecieli na urlop i zabrali ze sobą grupę znajomych, wśród których byli prezenter Anderson Cooper, projektantka mody Diane von Furstenberg oraz aktorka Allison Williams.

Przyjaciele wybrali się na Tahiti i udokumentowali to na zdjęciach, dzięki czemu możemy zobaczyć rajskie wakacje pięknej Iriny, seksownego Bradleya.

Irina Shayk chwali się ciałem w bikini! Widać, że urodziła miesiąc temu?

Bradley Cooper i Irina Shayk z przyjaciółmi na wakacjach na Tahiti

Bradley Cooper i Irina Shayk z przyjaciółmi na wakacjach na Tahiti

Irina Shayk na wakacjach na Tahiti

Irina Shayk na wakacjach na Tahiti

Lubisz styl Iriny Shayk?Komentarzy: 1


Jolla | 12 lipca 2017, 20:16

Mam jej zdjęcie na lodówce. I jak idę coś podjadać to popatrzę sobie na jej figurę i mi się odechciewa. ;p ale całkiem dobrze mi idzie moja dieta, do tego iqgreen na bazie zielonej kawy i jakieś treningi na siłce… jeszcze troche i cel osiągnięty. 🙂


Dodaj komentarz
×