Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Nie uwierzycie, które zdjęcie dostało najwięcej polubień na Instagramie w 2017 roku!

Instagram, zdjęcia gwiazd 2017 rok, ranking


Które zdjęcie dostało najwięcej polubień na Instagramie w 2017 roku?

Koniec roku to czas na wszelkie podsumowania. Jednym z pierwszych portali, który podjął się emocjonującego wyzwania stworzenia rankingu „najpopularniejszych” jest Instagram. Portal społecznościowy niedawno opublikował listę najczęściej obserwowanych gwiazd w 2017 roku, a teraz ujawnił trzy zdjęcia gwiazd, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród użytkowników.

TOP3 nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Na pierwszym miejscu uplasowała się fotografia przedstawiająca ciężarną Beyonce. Opublikowane 1 lutego zdjęcie polubiono ponad 11 milionów razy i doczekało się setek zabawnych memów.

Drugie miejsce przypadło najmłodszej w tym zestawieniu fotce – Cristiano Ronaldo z synem Cristiano Juniorem i Georginą Rodriguez poinformowali 12 listopada o narodzinach ich pierwszego dziecka. Selfie ze szpitala w krótkim czasie doczekało się identycznej ilości polubień, co szeroko komentowane zdjęcie Beyonce. Niewykluczone, że do 31 grudnia fotografia przegoni lidera zestawienia.

Trzecie najczęściej „lajkowane” zdjęcie przedstawia Selenę Gomez i jej przyjaciółkę Francię Raisę, które trzymają się za ręce po przeszczepie nerki. Poruszającą fotografię pokochano ponad 10 milionów razy. Warto zaznaczyć, że rok temu to właśnie Selena z butelką Coca-Coli była właścicielką najczęściej lajkowanego zdjęcia 2016 roku.

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana estão muito bem! Estamos todos muito felizes! ❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Czy podglądasz życie gwiazd na Instagramie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×