Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Nie uwierzycie ile zarabia Karolina Szostak! Za pozowanie na ściankach dostaje aż… Wszystko dzięki metamorfozie!

Karolina Szostak zarobki


Ile zarabia Karolina Szostak?

Karolina Szostak to ostatnio jedna z najgorętszych osób w polskim show-biznesie. Dziennikarka schudła 20 kg i przeszła niesamowitą metamorfozę. Stała się prawdziwą seksbombą.

Jak podaje Fakt, w ostatnim półroczu Karolina pojawiła się ponad 30 razy na salonach. Za każdym razem fotoreporterzy nie opuszczali jej nawet na krok i walczyli o każde ujęcie ze ścianki.

Karolina jest w tej chwili jedną z najbardziej pożądanych gwiazd. Za jednorazowe przyjście na imprezę i pozowanie na ściance może zażądać nawet 15 tysięcy złotych – powiedział informator dla Fakt Gwiazdy

 Okazuje się, że gwiazda jest idealną osobą dla reklamodawców.

Reklamodawcy zauważyli, że dla kobiet jest wzorem do naśladowania. Nic przecież tak nie imponuje przeciętnej Polce, jak zrzucenie kilkudziesięciu kilogramów. O Karolinę biją się marki odzieżowe, obuwnicze i kosmetyczne. Jest zarzucana prezentami i zaproszeniami na czerwony dywan. Może tylko wybierać – dodaje informator

Poza czerwonym dywanem, Karolina jest także aktywna w mediach społecznościowych. Ma aż 50 tysięcy obserwatorów na Instagramie, a dzięki temu za każdą publikację może dostać nawet 4 tysiące złotych. Ostatnio reporterka powiedziała także, że zajmuje się pisaniem poradnika dla kobiet.

Zobacz: Karolina Szostak miała groźny wypadek. „Operacja trwała 11 godzin”

Karolina Szostak - wernisaż Mateusza Stankiewicza

Karolina Szostak – ile zarabia?

Karolina Szostak w butach Kazar na pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski i najnowszej kolekcji marki Kazar

Karolina Szostak ile zarabia?

Ile zarabiasz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×