Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Cristiano Ronaldo zarabia fortunę na Instagramie! Ile dostaje za jeden wpis?

Cristiano Ronaldo Instagram


Ile Cristiano Ronaldo zarabia na Instagramie?

Cristiano Ronaldo od dawna jest niekwestionowanym światowym królem mediów społecznościowych wśród sportowców. Sponsorzy portugalskiej gwiazdy futbolu doceniają ten fakt i płacą niebotyczne pieniądze za każde zdjęcia i wpisy, które słynny piłkarz zamieszcza w sieci.

Piłkarz Realu Madryt jest najlepiej opłacanym mężczyzną na świecie, jeśli chodzi o posty publikowane na Instagramie. Przed nim są tylko dwie inne gwiazdy – aktorka Selena Gomez i celebrytka Kim Kardashian – informuje Daily Mirror.

Konto Cristiano Ronaldo na Instagramie, gdzie lider Królewskich często publikuje swoje zdjęcia prywatne, a także sponsorowane, cieszy się ogromną popularnością w sieci. Jego profil śledzi obecnie (stan z 5 lipca 2017 r.) ponad 106 mln internautów! Dla porównania, Lionel Messi ma 75,3 mln fanów na Instagramie, a Robert Lewandowski blisko 10 mln.

Wiemy ile Ronaldo zapłacił surogatce za bliźnięta i jakie imiona dla nich wybrał!

Cena za post na profilu Cristiano Ronaldo

Jak obliczono, za każdy sponsorowany wpis na portalu społecznościowym reprezentant Portugalii otrzymuje średnio 308 tys. funtów, czyli ok. 1,5 mln złotych! Gomez dostaje 424 tys., a Kardashian – 385. tys. W pierwszej dziesiątce zestawienia znalazł się jeszcze jeden sportowiec. Gwiazdor NBA LeBron James, który zarabia za każdy wpis reklamowy nieco ponad 92 tys.

Stawki po prostu zwalają z nóg!

Cristiano Ronaldo pokazał niesamowite zdjęcie ze swoimi dziećmi! Tak pięknej foty dawno nie widzieliśmy!

Cristiano Ronaldo zarabia fortune za kazdy wpis w siec

Cristiano Ronaldo zarabia fortunę za każdy wpis w sieci

Cristiano Ronaldo zarabia fortune za kazdy wpis w siec

Cristiano Ronaldo zarabia fortunę za każdy wpis w sieci

Cristiano Ronaldo zarabia fortune za kazdy wpis w siec

Cristiano Ronaldo zarabia fortunę za każdy wpis w sieciKomentarzy: 5


bastekR | 12 lipca 2017, 19:08

Kto chce sobie zarobic dodatkowo niezla kase ? Znalazlem na jednym forum dobry sposob, wpiszcie sobie w google: Jak zarabiac na instagramie 50$/dziennie


Gość | 7 lipca 2017, 07:27

Sandra, ile ci płacą za te marna reklamę gownianego środka? Pod artykułem o śmierci niemowląt też będziesz pisać takie bzdury?


Gość | 7 lipca 2017, 07:25

Weź sie


Gość | 7 lipca 2017, 06:03

Ok


sandra | 6 lipca 2017, 20:11

Znany to i zarabia. Swoją drogą dla takiego to ja bym zrezygnowała ze słodyczy, przeszła na dietę i stosowała iqacai jakby tylko jakaś szansa u niego była… No mega przystojniak. Do tego utalentowany. Czego chcieć więcej!


Dodaj komentarz
×