Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Córki Kingi Rusin pokazały kolejne zdjęcia z wakacji! Jedna fotka jest wyjątkowo gorąca!

Kinga Rusin córki


Iga i Pola Lis – zdjęcia z wakacji

Kinga Rusin z pewnością jest dumna ze swoich córek. Iga Lis jest szczególnie związana z mamą. Internet jest pełen ich wspólnych zdjęć, na których wyraźnie widać, jak są sobie bliskie. Kiedy Iga była małym dzieckiem, widziano w niej kopię mamy i to nie tylko ze względu na podobieństwo fizyczne. Dziewczyna interesuje się sztuką, jest uzdolniona artystycznie, pisze wiersze. I, jak jej mama, pewnie czuje się przed kamerami.

Młodsza z dwóch córek dziennikarki pracuje jako modelka, a że bardzo dobrze się uczy i myśli o studiach na świetnym uniwersytecie za granicą, jej mama nie ma nic przeciwko temu.

Kinga Rusin i Iga Lis pokazały identyczne selfies z wakacji! Obie pozują bez makijażu i wyglądają jak siostry

Starsza córka prowadzącej Dzień Dobry TVN, Pola Lis, bez słów rozumie się z ojcem, Tomaszem Lisem. Tak jak tata interesuje się polityką i dziennikarstwem, kiedyś zamieszczała w internecie teksty o tematyce sportowej, bo ojciec zaraził ją miłością do futbolu, razem jeżdżą na mecze Ligi Mistrzów.

Obie córki Rusin i Lisa nie lubiły, gdy rodzice mówili o nich publicznie, ale teraz same zabiegają o swoją popularność. Nie  jest tajemnicą poliszynela, że starsza chce być dziennikarką polityczną, jak ojciec, a młodsza marzy o pracy przed kamerami z pewnością takiej, jaką wykonuje jej słynna mama. Czy sławni rodzice pomogą dziewczynom w karierach?

Zobaczcie w naszej galerii jak Pola i Iga spędzały ostatnie dni. Rozpoznacie która jest która?

Kinga Rusin wrzuciła gorące zdjęcia prosto z basenu! W takiej odsłonie możecie jej nie poznać!

Iga Lis - Wakacyjne foty córek Kingi Rusin

Iga Lis – Wakacyjne foty córek Kingi Rusin

Pola Lis - Wakacyjne foty córek Kingi Rusin

Pola Lis – Wakacyjne foty córek Kingi Rusin

Czy córki Kingi Rusin są do niej podobne?Komentarzy: 6


Mama | 17 sierpnia 2017, 13:11

Dlaczego one mają potrzebę publicznego wywlekania swojego prywatnego życia!!?? To jest chore i stanowi bezpośrednie zagrożenie dla dziewczynek! Na świecie istnieją przecież różni niezrównoważeni psychicznie osobnicy, którym mogą przyjść do głowy różne złe rzeczy. Takie obnażanie się może ich sprowokować!


Gość | 17 sierpnia 2017, 10:09

Rozmieszczone małolaty, które myślą że są lepsze od innych tylko ciekawe dlaczego?


ZojaGość | 17 sierpnia 2017, 09:15

Stara Rusin lansuje coreczki.Kim one sa?Ani ladne ani wyksztalcone.Mamuska na sile lans zenada.Nie cierpie tej starej seksolatki.


Gość | 17 sierpnia 2017, 09:14

Pola sliczna


Gość | 17 sierpnia 2017, 08:43

O studiach za granicą można marzyć ale trzeba je najpierw skończyć a to dalekadroga jej córeczki za duże niemanie ma Rusin o sobie i swoich córkach


Gość | 17 sierpnia 2017, 06:35

Myslec o zagranicznych studiach nie wystarczy ale trzeba rowniez je skonczyc gdyby nie znajomosci Kini i Liska to te ich coreczki były by nikim


Dodaj komentarz
×