Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Honorata Skarbek przyznała się do uzależnienia! To już trwa sześć lat!

Honorata Skarbek schudła


Honorata Skarbek jest uzależniona

Honorata Skarbek jest piosenkarką i blogerką modową. Pseudonim Honey nadał jej kolega.

Pseudonim powstał spontanicznie podczas rozmowy z moim kolegą. Był to czas, kiedy w kinach wyświetlano film „Honey” z Jessicą Albą. Znajomy mnie zapytał dlaczego nie chcę mieć pseudonimu „Honey”. Spodobało mi się i tak zostało – tłumaczy Skarbek.

Celebrytka swojego czasu zdecydowała się na udział w Tańcu z gwiazdami, bowiem jak twierdzi, potrzebowała w swoim życiu swoistego rodzaju odskoczni, od tego, co od 5 lat otaczało ją na co dzień i pewnego rodzaju schematu, według którego żyła:

Dzięki show zawarłam wiele nowych znajomości, ulepszyłam swoje umiejętności sceniczne podczas koncertów, w których taniec odgrywa bardzo ważną rolę.

Seksowna piosenkarka chwali się swoim boskim ciałem w BIKINI! Jaki ona ma cudny brzuch!

Jednak celebrytka w ostatnim czasie bardziej niż ze śpiewania, znana jest z publikowania filmików na YouTube oraz zdjęć na swoim profilu. Robi co może aby zdobyć uwagę mediów, udzielając również od czasu do czasu wywiadów tabloidom. W najnowszym Fakcie Skarbek wyżaliła się, że… uzależniła się od leków!

Uzależniłam się od wszelkich kropelek do nosa, które nawilżały mi błonę śluzową. Pierwsze kupiłam sześć lat temu, żeby udrożnić sobie zatoki – powiedziała tabloidowi.

Niestety, przez zbyt częste stosowanie leki zamiast pomóc, poważnie zaszkodziły Honoracie. Nabawiła się przez nie problemów z oddychaniem! Dopiero niedawno zdecydowała się je odstawić, a w zamian zainwestować w nawilżacz powietrza oraz wodę morską. Jak twierdzi, teraz jest o niebo lepiej.

Minęło kilka dni a już czuję się lepiej i mam nadzieję, że uda mi się na stałe odstawić kropelki – wyznała.

Trzymamy kciuki za wytrwałość w pokonaniu nałogu!

Honorata Skarbek znowu poprawiła urodę! „Nie żałowała pieniędzy i wybrała najlepszego specjalistę”. Efekt? Zobaczcie sami

Honorata Skarbek chwali sie swoją figurą na wakacjach

Honorata Skarbek uzależniła się od leków

Honorata Skarbek powiększyła piersi

Honorata Skarbek przyznała się do uzależnienia

Honorata Skarbek chwali sie swoją figurą na wakacjach

Honorata Skarbek chwali się swoją figurą na wakacjach

 

Uważasz, że Honorata Skarbek powinna jeszcze schudnąć?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×