Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Koniec legendarnego małżeństwa Hillary i Billa Clintonów?! Szykuje się głośny rozwód?Hillary i Bill Clinton biorą rozwód?

Zagraniczne media donoszą, że słynne małżeństwo Hillary i Billa Clintonów jest fikcją! Małżonkowie obecnie  komunikują się jedynie za pośrednictwem znajomych i prawników. Czy ich rozwód to tylko kwestia czasu? Hillary Clinton, choć wybory przegrała doskonale wie, jak na tej porażce nieustannie zarabiać. Clinton ostatnio podpisała kontrakt z jednym z wydawnictw warty osiem milionów dolarów.

To najbardziej osobista książka, jaką napisałam. Daje czytelnikowi pojęcie, co to znaczy kandydować na prezydenta, szczególnie jeśli jest się kobietą – twierdzi autorka książki „Co się stało?’’.

Publikacja jednak nie przypadła do gustu Billowi Clintonowi, który uważa, że książka zaszkodzi karierze politycznej jego żony. Były Prezydent Stanów Zjednoczonych wprowadził do tekstu wiele poprawek, które nie zostały do niej wprowadzone. Według znajomych pary to spowodowało, że Clintonowie są skonfliktowani nie odzywają się do siebie, chyba, że za pośrednictwem znajomych i prawników.

Powiedział, że książka przedstawia ją jako oszołomioną przegraną, wściekłą i zdezorientowaną, a takie cechy nie pasują do osoby, która dążyła do bycia światowym liderem – zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary.

Kandydatka na urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych nie podzieliła opinii swojego męża, i książkę wydała.

Jest ukończona i tak zostanie opublikowana – miała krzyknąć Hillary do Billa.

Romanse, zdrady…

Małżeństwo Clintonów od zawsze żyło w cieniu największych skandali. Podobno Hillary Clinton doskonale wiedziała o licznych romansach Billa, nic z tym nie robiła bowiem ich związek od lat jest wyłącznie czystym układem. Dlatego do tej pory nikt z nich nie złożył papierów rozwodowych, mimo głośnej afery Billa z Moniką Lewinsky. Sama Hillary też nie jest bez winy. Przez lat plotkowano na temat jej długoletniego ognistego romansu z prawnikiem Vincem Fosterem, który popełnił samobójstwo w 1993 r. Ponoć ta tragedia była powodem wielkiej depresji Hillary, która rozpoczęła się rok później. Hillary Clinton, w swojej książce zastanawia się, dlaczego wygląd, szczególnie kobiet, jest niezwykle ważny, trudno jej się pogodzić z faktem, że dla niektórych jest nawet ważniejszy od inteligencji.

Nigdy nie przywykłam do tego, ile wysiłku wymaga bycie kobietą na świeczniku. Któregoś razu podliczyłam ile czasu spędziłam na makijażu i układaniu fryzury podczas trwania kampanii. Okazało się, że było to 600 godzin, lub inaczej 25 dni. Byłam tak zszokowana, że policzyłam wszystko dwukrotnie – wspomina Clinton.

Czy książka stanie się powodem do rozwodu słynnej amerykańskiej pary?

Co za stylowa metamorfoza! Hillary Clinton chyba chce być jak Melania Trump!

Bill i Hillary Clintonowie z wnuczką

Bill i Hillary Clintonowie z wnuczką

Hillary Clinton z nominacją na prezydenta USA

Hillary Clinton

Hillary Clinton - zaprzysiężenie Donalda Trumpa

Hillary Clinton – wydała książkę

Którego z ostatnich prezydentów USA cenisz najbardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×