Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

45-letnia gwiazda wrzuciła do sieci nagie selfie! Co za ciało!

Heidi Klum nago


Heidi Klum nago

Heidi Klum to supermodelka, która największe triumfy święciła w latach 90. Rozpoczęła karierę w wieku 18 lat. Najpierw robiła karierę w Paryżu, później przeniosła się do Stanów Zjednoczonych i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam brała udział w pokazach Victoria’s Secret obok modelek, takich jak np. Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen.

Heidi obecnie najbardziej kojarzona jest z niezwykłymi kostiumami na Halloween, modelka uczyniła już tradycję z tego, że zawsze zachwyca i szokuje sowimi naprawdę oryginalnymi przebraniami. Heidi przebierała się za wilkołaka, staruszkę, motyla, samą siebie czy hinduską boginię. Kostiumy są zawsze bardzo dopracowane, a modelka niemożliwa do rozpoznania.

Tym razem jednak zamiast się zakrywać i przebierać, Heidi zupełnie się odkryła – dosłownie! Na Instagramie modelki wylądowała ostatnio zdjęcie na którym naga leży na plaży. Widać, że nie ma na sobie kostiumu, a selfie zrobione jest pod takim kątem, żeby pozostawić trochę pola wyobraźni.

Naszym zdaniem jest bardzo sexy!

Królowa Halloween 2017 mogła być tylko jedna! Heidi Klum swoim przebraniem rozłożyła na łopatki konkurencję!

Seksowna 44-letnia Heidi Klum ponownie się rozebrała do bielizny! Ale bielizna najmniej jest tu istotna!

Heidi Klum zdradziła niesmaczną za to bardzo intymną informację. Tylko po co?

Czy uważasz, że nagość jest seksowna?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×