Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 21.01.2018

Hanna Lis wróciła do łask! Dostała świetną ofertę pracy w topowej stacji telewizyjnej!

Hanna Lis wraca do Polsatu


Hanna Lis dostała program w Polsat News

Wygląda na to, że wraz z 2018 rokiem do Hanny Lis wróciło szczęście. Dziennikarka, która przez ostatnich kilka miesięcy zmagała się z trudami bezrobocia i bezskutecznie szukała pracy triumfuje – dostała ofertę od jednaj z topowych stacji telewizyjnych w Polsce. Gwiazda, po wielu latach, zgodziła się wrócić do Polsatu! Jak zapewne pamiętacie, Lis prowadziła na łamach stacji program Wydarzenia – choć długo twierdziła później, że nie wróci więcej do polityki, los skierował ją na porzuconą niegdyś ścieżkę.

Jak donosi Fakt, Hanna przyjęła propozycję poprowadzenia programu, w którym znów będzie zajmowała się polityką – czyżby było jej to po prostu pisane?

Hania już wiosną poprowadzi nowy program na antenie Polsat News. Będzie w nim rozmawiać ze swoimi gośćmi o polityce. To jej wielki powrót do tej stacji, w której przecież prowadziła ‘Wydarzenia’. Jest bardzo podekscytowana! Po robieniu podróżniczo-kulinarnych reportaży dla TVN Style miała nadzieję, że zostanie przy dziennikarstwie lifestylowym. Ale ofert pracy brakowało, więc tuż przed świętami dopięła ostatnie szczegóły dotyczące politycznego programu w Polsacie  – podaje źródło tabloidu

To dla niej nie tylko ogromna zmiana, ale również szansa na stanięcie na nogi i spektakularny powrót na salony. Trzymamy kciuki!

Gwiazdy w zagadkowo misyjnej roli na zaskakujących zdjęciach kalendarza „Łączymy pokolenia”: Małgorzata Socha, Joanna Krupa, Hanna Lis, Omena Mensah

Hanna Lis w „Tańcu z gwiazdami 8”?! Piękna dziennikarka już podjęła decyzję!

Ale numer! Hanna Lis pochwaliła się zdjęciem z przyjaciółkami, a tam? „Czy to Kinga Rusin?!”

 

Czy Hanna Lis ubiera się w dobrym stylu?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×