Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Wow! Hanna Lis na imprezie w objęciach dwóch przystojniaków

Hanna Lis na poprawinach u Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana


Hanna Lis na zdjęciu z Nergalem i Leszkiem Stankiem

Hanna Lis już nie raz udowodniła nam, że uwielbia imprezować. Od kiedy zaczęła nową pracę i wzięła udział w programie Azja Express, momentalnie zaprzyjaźniła się z gwiazdami TVN. Do ich grona z pewnością należy najgorętszy duet tego sezonu, czyli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Hanny nie mogło zabraknąć na poprawinach u świeżo upieczonych małżonków, które wyprawili w modnej warszawskiej knajpie. Żona Tomasza Lisa szczególnie dobrze bawiła się z dwoma przystojniakami – Adamem Nergalem Darskim i Leszkiem Stankiem. Na tym zdjęciu widać, że łączy ich wyjątkowa więź. Cała trójka pozuje w objęciach. Leszek próbuje ją pocałować, a Nergal tajemniczo patrzy w obiektyw. Pod fotką dziennikarka napisała:

About last night… luv ya guys @nergal69 @leszek_stanek🤘🏼#jest #moc #a #raczej #była #wracam #do #łóżka #to #już #sobota ?

Ciekawe, co na to Tomasz Lis…

Zobacz także: Hanna Lis i Łukasz Jemioł kłócą się w szóstym odcinku „Azja Express”

Hanna Lis, Leszek Stanek i Negal

Hanna Lis, Leszek Stanek i Negal

Czy Hanna Lis ubiera się w dobrym stylu?Komentarzy: 2


Dorota | 17 października 2016, 17:49

Ta Hanna Lis kto to jest w ogóle ???????? Ciągle tylko gwiazdorzy, a nic nie umie. Nawet z telewizji ją wyrzucili taka beznadziejna. Matka dwójki dzieci, a z diabłem Nergalem się prowadza. Wstyd !!!!!!!!! Co na to jej mąż ? Ja bym się za nią wstydziła. Bóg ją za to rozliczy


Gość | 16 października 2016, 17:07

Wiecie co? A ja Tomasza Lisa szanuje za to, że jest wierny sobie! Nie skacze z kwiatka informacyjnego do mniej wymagającego mimo, iż wypstrykał chyba wszystkie możliwości telewizyjne jakie są w PL. Poszedł do onet.pl i to mi się podoba – konsekwencja! Zrobił coś paskudnego Kindze, ale przynajmniej w tym trwa, a Smoktunowiczowa? Teraz się jej zachciało być kochaną przez wszystkich? Po tym co wyprawiła??? Oczywiście zawsze znajdzie do towarzystwa ludzi swojego pokroju, ale prawdziwa śmietanka z klasą ją wykluczyła i BARDZO JEJ TAK DOBRZE!


Dodaj komentarz
×