Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Wstrząsające wyznanie Hanny Lis na temat ciąży! „To, że dotarłam do końca…”

Hanna Lis mogła stracić córki


Hanna Lis miała problemy w ciąży

Ciąże gwiazd zawsze wzbudzają wielkie zainteresowanie. Fani gratulują, kibicują, wspierają i oczekują na narodzenie pociech swoich idoli z równym zniecierpliwieniem co sami rodzice. Niestety, czasem zdarza się, że los chce inaczej, a ciąża, która wydawała się być zupełnie normalna, zaczyna się komplikować. Z podobnym problemem zmierzyła się Hanna Lis, która wyznała w wywiadzie, że niemal straciła obie swoje córki.

Hanna Lis ostro o wizycie Donalda Trumpa w Warszawie. Jednym wpisem rozpętała burzę w internecie!

Gwiazda opowiedziała w rozmowie z dziennikarzem Vivy!, że w pierwszej ciąży, nosząc pod sercem Julię, a później w drugiej, gdy rodziła się Ania, miała prawdziwe problemy z donoszeniem:

Julkę prawie straciłam w trzecim miesiącu, Anię w piątym. To, że dotarłam do końca jednej i drugiej ciąży to cud. Cud medycyny i natury, wymodlony i wystarany, wykarmiony największą miłością. Czy były zaplanowane? Nie były, ale były euforycznie powitanie, a potem cholernie ciężko wywalczone. Po urodzeniu Julki usłyszałam, że nigdy już nie zajdę w ciążę. A ja bardzo chciałam mieć drugie dziecko – zdradziła gwiazda

Czasem bywa tak, że te kobiety, które chcą rodzić, mają z tym ogromne problemy. Te, które rodzić nigdy nie chciały, zachodzą w ciążę przez przypadek. Cieszymy się, że dla Hanny wszystko skończyło się pomyślnie, a jej wymarzone córki rosną jak na drożdżach i robią się coraz piękniejsze! Może być z nich naprawdę dumna.

Nie będzie kolejnego sezonu „Bez Planu”? Hanna Lis nie ukrywa rozżalenia

Hanna Lis z córkami w młodości

Hanna Lis z córkami w młodości

Hanna Lis - TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, pokaz Piano Forte 2017

Hanna Lis – TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, pokaz Piano Forte 2017

 

Czy Hanna Lis ubiera się w dobrym stylu?Komentarzy: 1


Teresa | 10 sierpnia 2017, 11:56

Hance lisowej już się w głowie przewraca.Co wywiad -to gorszy.Wynurzenia nie z tej ziemi.Kobieto cicho siedź,bo jak byłaś w ciązy to ojciec dzieci miał jeszcze żonę.Ile małżeństw rozwliłaś ,ile łez przez ciebie poleciało.
Po Azji”nic jej nie potrzeba nawet wanna jest zbędna,rozwód podpowiedział jej ksiądz,espadryle za 60 zł i wiele innych bzdur.Jej słuchać już nie można ,ale to dobrze boa hanka sama się kończy.


Dodaj komentarz
×