Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Katarzyna Warnke i Hanna Lis zdradziły swoją dietę! Wiemy czemu były takie szczupłe podczas pokazu Flesz Fashion Night! [WIDEO]

Hanna Lis i Katarzyna Warnke dieta


Hanna Lis i Katarzyna Warnke o swojej diecie przed pokazem

Przypomnijmy, że 5 września odbyła się cykliczna, wielka gala zorganizowana przez popularny dwutygodnik Flesz. Podczas wieczoru o nazwie Flesz Fashion Night zaprezentowano 10 najpiękniejszych kolekcji polskich projektantów. Każdy z nich, specjalnie na ten wieczór zaprojektował kreację haute couture dla swojej muzy. W roli muz wystąpiły znane osoby ze świata show biznesu, wśród nich Hanna Lis i Katarzyna Warnke. Obie panie wyróżniają się wspaniałą sylwetką. Jak one to robią, że są takie szczupłe, czy przed pokazem były na jakiejś specjalnej diecie?

Dziennikarka TVN – Agnieszka Jastrzębska przeprowadziła z muzami krótki wywiad dla DDTVN.  Podczas swojej rozmowy odkryła całą tajemnicę ich magicznych diet. Katarzyna Warnke opowiedziała dla DDTVN o swojej diecie przed wielkim wyjściem na wybieg:

Kotlety mielone, rosół, normalnie trzeba zjeść – zaznaczyła Warnke.

Hanna Lis natomiast pochwaliła się , że zjadła talerz makaronu. Dodała również, że uwielbia Łukasza Jemioła bowiem projektant potrafi świetnie gotować. Lis dodała, że Jemioł ją ubierze i jeszcze ugotuje oraz nakarmi.  Projektant nakarmił prezenterkę przed pokazem, przez co Lis jest od 2 godzin na wdechu!

Zrobiłem makaron i z Hania zjedliśmy po dużym talerzu makaronu – zdradził projektant mody Łukasz Jemioł.

Posłuchajcie całej tej zabawnej rozmowy!

Gwiazdy na Flesz Fashion Night 2017: Agnieszka Woźniak-Starak, Kasia Zielińska, Joanna Krupa, Paulina Sykut, Jessica Mercedes [NA ŻYWO]

Katarzyna Warnke na prezentacji butów na lato

Katarzyna Warnke na prezentacji butów na lato

Hanna Lis - TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, pokaz Piano Forte 2017

Hanna Lis – TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, pokaz Piano Forte 2017

Czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są dobraną parą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×