Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

51-letnia Halle Berry jest w ciąży? Gwiazda na wielkiej gali w kreacji POLSKIEJ projektantki

Halle Berry topless na Instagramie


Halle Berry jest w trzeciej ciąży?

Halle Berry słynąca z niezwykłej urody 51-letnia aktorka i modelka amerykańska pojawiła się na Chrysalis Butterfly Ball w Los Angeles w przepięknej, bardzo obcisłej sukience. Uwagę jednak przykuł jej zaokrąglony brzuch, na którym Halle Berry położyła dłonie, czym zasugerowała oczekiwanie na trzecie dziecko.

Światowe media nie mają wątpliwości, że Halle Berry już niedługo po raz trzeci zostanie mamą, a ojcem jej dziecka będzie obecny partner gwiazdy, Olivier Martinez! Sama zainteresowana tematu nie podejmuje, dlatego warto wstrzymać się z gratulacjami i poczekać na oficjalny komunikat.

Co ciekawe, Halle Berry pojawiła się na salonach w pięknej kreacji autorstwa polskiej projektantki mody. Za stylizację aktorki odpowiadała Gosia Baczyńska.

Dla wszystkich fanów gwiazdy mamy już oficjalną informację dotyczącą rzekomej ciąży Halle Berry. Aktorka postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i sama na swoim profilu wyjaśnia :

  „Czy dziewczyna nie może jakiegoś steka i frytek?” – zapytała aktorka.

Ma 50 lat i ciało jak marzenie! Znana aktorka zapozowała topless

Halle Berry – kariera jak marzenie

Halle Berry w wieku 17 lat wygrała lokalne wybory Miss Nastolatek i reprezentowała swój stan w konkursie ogólnokrajowym. Rok później startowała w dorosłym konkursie, zdobywając tytuł 1 vice Miss Ameryki. Wygrane w konkursach piękności utorowały jej drogę do kariery modelki i –kilka lat później wybitnej aktorki. Kariera Halle Berry to szereg spektakularnych ról i nagród, na szczególną uwagę zasługuje film Wschodząca gwiazda, w którym Berry wcieliła się w rolę Doroty Dandridge – pierwszej czarnej aktorki nominowanej do Oskara. Otrzymała za tę rolę Nagrodę Emmy oraz Złoty Glob.

Rok 2001 był przełomowy w jej karierze, za rolę w filmie Czekając na wyrok w reżyserii Marka Forstera otrzymała bowiem Oskara dla Najlepszej Aktorki, Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie oraz nominację do nagrody BAFTA i Złotego Globu. Została jednocześnie pierwszą czarną aktorką, która otrzymała nagrodę Akademii w tej kategorii! W 2002 roku zjawiskowa Halle Berry zagrała dziewczynę Bonda (w tej roli wówczas wystąpił Pierce Brosnan) w filmie Śmierć nadejdzie jutro.

Warto również przypomnieć, że w 2013 roku gwiazda wygrała rozprawę sądową zakazującą fotografowania dzieci gwiazd show-biznesu. Dzięki temu przyczyniła się do zmiany prawa stanu Kalifornia. Po rozwodzie z graczem bejsbolowym Davidem Justicem (1992–1996) wyszła za mąż za muzyka jazzowego Erica Benéta (24 stycznia 2001), z którym rozstała się w 2003 roku. W 2008 roku urodziła córkę Nahlę Ariel Aubry. Ojcem dziewczynki jest model Gabriel Aubry. Halle Berry ma również syna Maceo Roberta z Olivierem Martinezem

Oscary 2017: To naprawdę ONA? Wielka gwiazda zaskoczyła kreacją i fryzurą! Co za burza loków!

June 3, 2017 Los Angeles, CA Halle Berry 16th Annual Chrysalis Butterfly Ball held at a Private Residence in Mandeville Canyon ©Janet Gough / AFF-USA.COM

Halle Berry w ciąży

Lubisz kino hollywoodzkie?Komentarzy: 3


Gośćvv | 4 lipca 2017, 20:32

Podobno ojcem dziecka jest Ryszard Petru.


Gość | 5 czerwca 2017, 22:20

Na Instagramie zdementowała plotkę, że jest w ciąży. I komu tu wierzyć?


Gość | 5 czerwca 2017, 21:23

i bardzo dobrze 🙂


Dodaj komentarz
×