Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 24.01.2018

Halle Berry mieszkała w przytułku dla bezdomnych! Nawet matka odmówiła jej pomocy

Halle Berry bezdomna


Halle Berry była bezdomna

Halle Berry urodziła się w Cleveland w Ohio. Imię dostała na cześć… domu towarowego Halle Building. Jej ojciec Jerome Berry pracował w szpitalu, a matka była pielęgniarką; rozwiedli się, kiedy Halle miała 4 lata. W wieku 20 lat zdobyła koronę Miss USA i wzięła udział w wyborach Miss Świata, w których awansowała do finału, co otworzyło jej drogę do kariery w modelingu, ale ona nadal marzyła o karierze aktorskiej.

Gwiazda biegała z castingu na casting, niestety bez powodzenia. Oszczędności, które miała, szybko stopniały. W końcu została bez pieniędzy na życie:

Zadzwoniłam do mojej matki i poprosiłam ją o pieniądze, ale mi odmówiła. Wściekłam się i nie odzywałam do niej przez rok. Teraz jednak uważam, że to była najlepsza rzecz, jaką dla mnie zrobiła – tak mówiła Halle o tych czasach w późniejszych wywiadach.

Brak pomocy ze strony matki i brak środków do życia spowodował, że piękna gwiazda trafiła do przytułku dla bezdomnych! To jednak nie załamało Halle, która nadal chodziła na wszystkie castingi, na które mogła, a jednocześnie dorabiała sobie jako kelnerka. W końcu w 1989 roku dostała rolę w serialu Living Dolls, a dwa lata później angaż u jednego z najbardziej poważanych reżyserów hollywoodzkich, Spike’a Lee, w filmie Malaria.

Dzisiaj Halle ma na swoim koncie współpracę z najlepszymi, jest jedną z najlepiej opłacanych hollywoodzkich aktorek, a w domu na półce stoją takie statuetki, jak: Oscar, Złoty Glob, Srebrny Niedźwiedź czy Emmy.

Historia Halle to dowód na to, że zawsze należy walczyć o swoje marzenia.

Gwiazda skończyła 51 lat i nadal kusi swoim seksownym ciałem w BIKINI! Co za figura!

Halle Berry bezdomna

Halle Berry bezdomna

Halle Berry - MET Gala 2017

Halle Berry była bezdomna

Halle Berry topless

Halle Berry nie miała pieniędzy

Wspierasz akcje charytatywne?Komentarzy: 3


Gość | 11 sierpnia 2017, 21:56

Berlinale to nie jest statuetka, tylko nazwa festiwalu!!! Na Berlinale wręczane są Złote i Srebrne Niedźwiedzie. Berry dostała tam 15 lat tego drugiego. Zatrudnijcie w końcu jakichś redaktorów z prawdziwego zdarzenia!


Gość OLE | 11 sierpnia 2017, 18:44

Nie poplacz sie


Gość | 11 sierpnia 2017, 18:03

No i jeszcze Złotą Malinę, którą odebrała osobiście. Myślę, że stoi obok Oscara.


Dodaj komentarz
×