Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.10.2017

Córka Eminema wyrosła na prawdziwą seksbomę! Zobaczcie, jak teraz wygląda

Zdjęcia Eminema z dorosłą córką Hailie Mathers


Hailie Jade Scott Mathers – jak wygląda córka Eminema?

Hailie Jade Scott Mathers, córka Eminema, jednego z najlepiej sprzedających się artystów na świecie, do tej pory raczej stroniła od mediów. Jako nastolatka starała się zawsze pozostawać w cieniu swojego sławnego ojca. Dopiero, kiedy wyraźnie przekroczyła próg dorosłości, zaczęła powoli odsłaniać się światu ujawniając przy tym swoje wdzięki.

Córka Eminema w oczach fanów zawsze była małą, słodką dziewczynką. Do teraz… Dziś widzimy, że Hailie rozkwitła. Jest śliczną, młodą kobietą, po uszy zakochaną w swoim równie przystojnym chłopaku. Razem tworzą idealną parę, na którą patrzy się z wielką przyjemnością, a może nawet nutką zazdrości? 🙂

Piękna i ambitna Hailie Jade Scott Mathers urodziła się w najpiękniejszym dniu w roku tj. w Dzień Bożego Narodzenia, 25 grudnia 1995 roku. W 2014 roku z wyróżnieniem ukończyła Chippewa Valley High School w Michigan. Obecnie jest studentką na Uniwersytecie Stanowym Michigan.

W ostatnim czasie, 21-letnia Hailie, założyła profil na Instagramie, na którym bez większego skrępowania zaczęła umieszczać coraz odważniejsze zdjęcia, eksponujące jej zewnętrzne atuty.  

Co na to sam Eminem? Czy zaakceptował dorosłe, seksowne wcielenie swojej małej córeczki? Jak informują amerykańskie media, raper nie toleruje wyzywającego stroju Hailie i dość impulsywnie reaguje, kiedy córka ma na sobie szpilki i minispódniczkę.
Wygląda na to, że dla Eminema nadchodzą naprawdę ciężkie czasy… 🙂
Hailie ze swoim chłopakiem

Hailie ze swoim ukochanym chłopakiem

Galeria

Hailie ze swoim chłopakiem

Hailie ze swoim chłopakiem

Piękna Hailie Jade Scott Mathers

Piękna Hailie Jade Scott Mathers

Eminem i Hailie Mathers

Eminem i Hailie Mathers

Córka Eminema

Córka Eminema

Hailie Jade Scott Mathers

Hailie Jade Scott Mathers

Hailie, córka Eminema

Hailie, córka Eminema

Hailie Mathers to córka Eminema

Hailie Mathers to córka Eminema

Czy słuchasz muzyki Eminema?Komentarzy: 1


Gość | 17 kwietnia 2017, 10:20

Niesympatyczny typ z tego Eminema.


Dodaj komentarz
×