Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Te gwiazdy już zjadły pączka! Tak wygląda tłusty czwartek Cleo, Kasi Tusk, Beaty Kozidrak, Moniki Olejnik… [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy jedzą pączki na tłusty czwartek 2016


Tłusty czwartek 2016 z gwiazdami

Dzisiaj tłusty czwartek, czyli dzień w którym na wszystkie kalorie patrzymy z przymrużeniem oka. Nawet Ewa Chodaowska pozwoliła sobie na kalorycznego pączka 🙂 Jedyną wytrwałą jest Anna Lewandowska, chociaż i ona znalazła – co prawda, dość kontrowersyjne – wyjście z sytuacji.

Zobacz: Najbardziej szokujące pączki ostatniej dekady? Anna Lewandowska wywołała skandal

A jak tłusty czwartek w tym roku spędza reszta polskich gwiazd?

Na Instagramie zaroiło się od zdjęć z kalorycznymi przysmakami. Radek Pestka zamiast na pączka skusił się na urodzinowy tort (wszystkiego najlepszego!) i lody, z kolei Agnieszka Chylińska zajadała się czekoladowym wafelkiem.

Na bardziej tradycyjne świętowanie pozwolili sobie m.in.: Ola Ciupa, Katarzyna Cichopek, Sylwia Majdan, Joanna Przetakiewicz, Beata Kozidrak (którą „zdradziła” Magda Gessler :)), Krzysztof Gojdź i oczywiście redakcja Jastrząb Post 🙂

Zachęcamy do odwiedzania galerii. Wierzymy, że lista gwiazd zajadających się pączkami będzie jeszcze dłuższa, a tym samym zdjęć przybędzie co najmniej tyle, co kalorii 🙂

Najlepsze pączki w mieście tylko od #slodkislony i @magdagessler_official #yummyumm #tlustyczwartek #jedenpączeknagodzinę Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Pączki czy faworki? W tłusty czwartek najchętniej sięgasz po…Komentarzy: 2


Gość | 5 lutego 2016, 13:42

Agnieszka Sienkiewicz naprawdę ślicznie wygląda. na bank będzie chłopiec:))


Gość | 4 lutego 2016, 17:43

Ale was tam pracuje 😀 😀 😀


Dodaj komentarz
×